Reumatolog W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.

Opinia dodana przez: M

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

p.Dr.Bożena Szwed to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

Szpital Wojewódzki nr II

Rzeszów

Córka jest pacjentką Pani doktor.
Polecam ! tak powinni leczyć i zachowywać się wszyscy lekarze !

Córka jest pacjentką Pani doktor.
Polecam ! tak powinni leczyć i zachowywać się wszyscy lekarze !

Opinia dodana przez: wiesiekdpf dpf.wiesiek

ul. Rynek 8
23-420 Tarnogród

Bardzo polecam tego specjalistę. Lekarz z powołania i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalnie podchodzi do problemu - konkretnie i rzeczowo.. Przez długi czas leczyłam się bez skutku u innych lekarzy, aż do momentu gdy trafiłam do Doktora Marczaka. Od razu prawidłowo zdiagnozował chorobę i wdrożył właściwe leczenie, po którym czuję się świetnie. W końcu jestem zdrowa!
Bardzo dziękuję Doktorze.

Opinia dodana przez: Dorota, Sieniawa

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

Najlepszy lekarz jakiego znam , zawsze pomoże , zbada wyslucha trafi z antybiotykiem , dzieki jej opiece od 16 lat nie bylam nigdzie poza nia

Opinia dodana przez: julka

Malawa 500
36-007 Krasne

Bardzo wszechstronna i spostrzegawcza, nic nie umknie jej uwadze. Wszystko doskonale wytłumaczy i zleci wszystkie badania - zarówno te niezbędne, jak i takie, które nie muszą, a mogą być przydatne. Dokładnie wysłuchuje i odnosi się do każdego osobnego objawu. Do tego bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, cała oddaje się pacjentom. Pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Targowa 2 lok. 1
35-064 Rzeszów

Wspaniały człowiek, niezwykle cierpliwy i umiejący wyjaśnić wszelkie niejasności, kompetentny. Jednym słowem SUPER

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Jestem pacjentem ,pani M.Partyki od dość dawna.Może i czasami oschła , ale jest widocznie jakiś powód , niekoniecznie po jej stronie. To jest Lekarz a nie "spowiednik" czy osoba do towarzystwa.Czasami ,niektórzy ludzie mylą lekarza i gabinet z kawiarnią i kolegami

Opinia dodana przez: Marek

NZOZ Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu Leczenie Ambulatoryjne
Wojska Polskiego 5
37-450 Stalowa Wola

skutecznie leczy trafnie diagnozuje polecam innym potrzebującym porady u reumatologa