Reumatolog

Macieja 1
43-150 Bieruń

Lekarz o wielkim sercu i obszernej wiedzy. Dokładnie analizujący przebieg choroby i wykonane dotychczas badania. Ukierunkowuje do dalszego leczenia, nawet jeśli objawy chorobowe nie są o typowym przebiegu. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: renata

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Najlepsza reumatolog w Poznaniu.
Pacjent jest traktowany przez panią dr Aleksandrę Kołczewską podmiotowo.
Dosłownie - uratowała mi męża. Teraz pomogła mnie.
Opinia dodana przez: Lidka

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.
Opinia dodana przez: Ewa

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny

Ustroń

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

Kraków

Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.
Opinia dodana przez: Piotr

Szamotuły

Ogromnie sympatyczna, uprzejma i kompetentna pani doktor. Z dużą empatia podchodzi do chorych i widać że bardzo jej zależy na zdrowiu pacjentów. Polecam na 100%
Opinia dodana przez: Kasia

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

To przede wszystkim normalny człowiek. Odpowiada na pytania, które dręczą pacjenta. Jest przystępny i wykazuje troskę o pacjenta. Polecam go z pełnym przekonaniem innym chorym. Samemu doktorowi dziękuję za wizytę. To bardzo dużo - umieć rozmawiać z chorym człowiekiem i sprawić, żeby po wyjściu z gabinetu nie poczuł się załamany i pozostawiony sam z ciężką chorobą.

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.
Opinia dodana przez: Marcin

Limanowskiego 51s
96-300 Żyrardów

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna