Reumatolog

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!

Opinia dodana przez: Bożena Olive

Leśna 42
33-170 Tuchów

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ. Ludmiła.

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Pełen profesjonalizm konkretne podejście do pacjenta wizyta w bardzo sympatycznej atmosferze polecam panią doktor.

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.

Opinia dodana przez: BT

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Uważam, że pani doktor Antoś jest świetnym diagnostą i lekarzem. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Dokładnie bada stan jego stawów, poleca odpowiednie ćwiczenia i kieruje na badania, które monitorują stan pacjenta. Wiem coś o tym, ponieważ wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiego stanu. polecam każdemu choremu na RZS.

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

PORADNIE POD BUKAMI
Szara 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

Wilamowicka 23
32-600 Rajsko, Kraków