Reumatolog

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Pani Doktor to wspaniała kobieta. Bardzo sympatyczna, życiowa. Przebadała od stóp do głowy. Nawet dokładnie osłuchała serce. Bardzo rzeczowa. Lekarz z wielkiego powołania. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Opinia dodana przez: presto20 presto20

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Byłem na wizycie i jestem szczerze mówiąc bardzo zadowolony z wizyty.Wszystko przebiegało sprawnie ,dokładnie, zostałem pokierowany na szereg ważnych badań. Wiem , że wydane pieniądze nie zostały wydane na marne.

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Moja ocena we wszystkich ocenianych punktach jest powyżej 5 ale dostępna opcja kończy się na 5 Oby leczyli nas tacy lekarze, tego byśmy sobie życzyli - ale niestety jest ICH zdecydowanie za mało. Moje ogromne uznanie i podziw - :) dziękuję !!!

Opinia dodana przez: Jadwiga

Świetny lekarz ,bardzo kompetentny,
wzór dla innych.Poświęca pacjentom wiele uwagi.Skutecznie wdraża leczenie.

Świetny lekarz ,bardzo kompetentny,
wzór dla innych.Poświęca pacjentom wiele uwagi.Skutecznie wdraża leczenie.

Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

To wspaniały lekarz. Pani Doktor jest przemiłą, sympatyczną, ciepłą i bardzo kontaktową młodą osobą, a przy tym bardzo dobrym lekarzem i fachowcem. Prywatne wizyty trwają co najmniej godzinę (przynajmniej moje). Prowadzi niezwykle wnikliwy, drobiazgowy wywiad, celem dobrej diagnozy. Z uporem maniak drąży temat, aż do skutku. A kiedy kończy się jej rola odsyła do innego fachowca. Nie zbywa pacjenta. Faktycznie zależy jej na wyleczeniu, w drugiej kolejności na samodoskonaleniu a dopiero w trzeciej - na zarobieniu pieniędzy. Powiedziałabym, że należy do gatunku rzadkiego, by nie powiedzieć na wymarciu, a z pewnością POD OCHRONĄ. Dlatego pacjentom bardzo Ją polecam, a Pani Doktor życzę wykonywania tego zawodu z tak olbrzymią pasją i zaangażowaniem jak obecnie, przez wiele kolejnych lat no i dużo zdrowia (również do pacjentów).

Opinia dodana przez: Dzidka

Dziękuję Pani doktor za leczenie dzieki któremu wreszcie po wielu latach wiem co mi jest. Pani doktor zdiagnozowała chorobę i prowadzi moje leczenie. Polecam Panią doktor. Jest to osoba empatyczna o milym usposobieniu a jako lekarza cechuje ją profesjonalizm, dociekliwosc i fachowość. Jest lekarzem godnym zaufania.

Opinia dodana przez: Robert

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) leczył kilka miesięcy lekami za 1200 zł.! Dopiero jak poszedł do pani Szwed ta po badaniach w szpitalu wprowadziła prawidłowe leczenie. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6