Śląskie Reumatolog

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !

Opinia dodana przez: Joanna

Macieja 1
43-150 Bieruń

Lekarz o wielkim sercu i obszernej wiedzy. Dokładnie analizujący przebieg choroby i wykonane dotychczas badania. Ukierunkowuje do dalszego leczenia, nawet jeśli objawy chorobowe nie są o typowym przebiegu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: renata

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny

Ustroń

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Pełen profesjonalizm konkretne podejście do pacjenta wizyta w bardzo sympatycznej atmosferze polecam panią doktor.

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.

Opinia dodana przez: BT

PORADNIE POD BUKAMI
Szara 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

Halina Widzyk

Internista, Reumatolog

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobra lekarka, POLECAM. Miałem problemy ze stawami po półrocznej kuracji problem ustał. Super podejście do pacjenta widać duże doświadczenie.

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani doktor jest bardzo dociekliwym lekarzem, nie poddaje się łatwo, szuka przyczyny choroby oraz odpowiedniego leczenia. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Przy tym jest bardzo miła. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Grażyna

al. Wolności 22
Częstochowa

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).