Reumatolog W Okolicach Strzelce Krajeńskie

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Helena

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have

Opinia dodana przez: piotr

Gwardii Ludowej 26
64-400 Międzychód

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dekerta
Gorzów Wielkopolski

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Od jakiegoś czasu nie przyjmuje jednak w moim mieście i nie wiem jak się do niego dostać. Jeśli ma ktoś nr telefonu do dr-a Dębickiego lub wie czy i gdzie przyjmuje prywatnie - bardzo proszę o kontakt.

Opinia dodana przez: Joanna

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

polecam , konkretny lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: prius

Sokola 1