Warszawa Reumatolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

To przede wszystkim normalny człowiek. Odpowiada na pytania, które dręczą pacjenta. Jest przystępny i wykazuje troskę o pacjenta. Polecam go z pełnym przekonaniem innym chorym. Samemu doktorowi dziękuję za wizytę. To bardzo dużo - umieć rozmawiać z chorym człowiekiem i sprawić, żeby po wyjściu z gabinetu nie poczuł się załamany i pozostawiony sam z ciężką chorobą.

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.

Opinia dodana przez: Marcin

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!

Opinia dodana przez: Bożena Olive

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Karolkowa 59A/30

Wspaniała lekarka, bardzo oddana pacjentom, delikatna, subtelna. Profesjonalnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta, stawia trafne diagnozy i wskazuje bardzo skuteczne sposoby leczenia i profilaktyki. Polecam szczególnie w chorobie RZS

Opinia dodana przez: HANNA

dr Agnieszka Zielińska

Wizyty domowe, Reumatolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.