Wygoda

mgr Kinga Siekacz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

32-700 Bochnia

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

Kłodnicka 16 lok. 3
44-100 Gliwice

Super lekarz. Potrafi pacjentowi zaszczepić wielki optymizm. W swoim długim życiu nie spotkałem jeszcze takiego wspaniałego pod każdym względem człowieka. Dziękuję Mu za wszystko, tj. za leczenie i serdeczność. Albin z Nysy

Opinia dodana przez: Albin

Zespół Lecznictwa Otwartego
Wygoda 60
43-608 None

Pani Anna
Jest osobą godną polecenia !!!
Do dziś pamiętam jak jako dzieciak chodziłem do przychodni jak byłem chory.
Zawsze do wejścia witał mnie ciepły uśmiech Pani doktor .
Zawsze szybko powracałem do zdrowia.
Ta pani jest wspaniałym lekarzem doświadczonym,leczącym z pasji a nie dla pieniędzy.
Nie wiele jest takich osób jak ona.
Nie zapomnę tego jak szybko i zdecydowanie ruszyła z pomocą jak potrącił mnie samochód.
Bo ...

Pani Anna
Jest osobą godną polecenia !!!
Do dziś pamiętam jak jako dzieciak chodziłem do przychodni jak byłem chory.
Zawsze do wejścia witał mnie ciepły uśmiech Pani doktor .
Zawsze szybko powracałem do zdrowia.
Nie wiele jest takich osób jak ona.
Bo w tedy wiedziałem że już mi nic nie grozi.
Z całego serca Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Bartek

32-700 Bochnia

Odradzam. Jeśli szanujesz swoje zdrowie to omijaj pania doktor szerokim łukiem. Wizyta trwa bardzo krótko wręcz za krótko niecałe 2 minuty z wywiadem, badaniem i wypisaniem recept, wszystko trzeba bylo od pani doktor wyciągać, gdybym się nie zapytał co to za leki to nawet bym nie wiedział, odradzam, zmieniłem na innego pomógł mojej dolegliwości i zbadał kompleksowo.

Opinia dodana przez: jan

Katowice