Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła się jak większość lekarzy, miała dla nas tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Rehabilitacja przebiegała w atmosferze miłej i przyjemniej dla nas i dla córci, a przyznam że bałam się jak moje dziecka zareguje na ćwiczenia. Gorąco polecam Panią Doktor.

Pani Rita przyjechała do nas dzień po rozmowie telefonicznej. Została nam polecona przez jednego z najlepszych neurologów w Warszawie. Nasz 2 miesięczny Mateuszek od razu ją polubił, wcale nie płakał. Pani Rita nie tylko rozpoczęła z nami rehabilitację (podwyższone napięcie mięśniowe), ale też udzieliła nam wielu cennych wskazówek dot. pielęgnacji, przewijania itp., czyli tego wszystkiego na co czasu już nie miała położna w szpitalu. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.