Pani doktor prowadziła już moje dwie ciąże i w obu przypadkach wiem że miałam najlepszą opiekę. Komplet badań, usg i do tego, całkiem po ludzku troska o pacjentkę :-) To na prawdę równa babka, a wizyta u niej to sama przyjemność, panuje taka atmosfera, że nie można się czuć niezręcznie podczas pobytu w gabinecie... Jest rzetelną, odpowiedzialną i do tego bardzo miłą lekarką... Pani doktor powinna Pani częściej przyjmować w Gdowie ;-)

Pani dr prowadziła moją ciążę i chętnie ją polecam! Pani dr jest bardzo konkretna, skrupulatna, wszystko wyjaśnia, wykonuje usg tak często jak potrzeba i prawie bezbłędnie oceniła wagę mojego dziecka. Każde badanie usg było wykonane dokładnie z oceną wszystkich parametrów. Jest faktycznie zainteresowana pacjentką, co widać np. po tym, że pamięta szczegóły z poprzednich wizyt. Nie widziałam, żeby odmówiła komuś przyjęcia w nagłej sytuacji poza kolejką. Polecam!

Panią doktor szczerze polecam. Trafiłam do niej przez przypadek ale od razu urzekła mnie - jest miła sympatyczna i kompetentna.

Serdecznie polecam panią doktor. Indywidualnie podchodzi do pacjęta, ujęła mnie przede wszystkim uprzejmością i dokładnością nie liczy czasu podczas wizyty w gabinecie (pierwszy raz lekarz pytał mnie o wszystko i prowadził ze mną rozmowę), dokładnie tłumaczy przebieg leczenia jest niezwykle delikatna wizyta u ginekologa nie jest teraz mi straszna. Polecam wszystkim zestresowanym młodym panią naprawdę warto pójść na wizytę do Pani Tomczyk.

Byłam u Pani doktor w osteomedzie. Zadziwiła mnie ludzkim podejściem do pacjenta. Rozmawia i poświęca czas na wypytywanie o różne rzeczy, czego nikt do tej pory ze mną nie robił. Polecam na pewno nie pożałujecie.

Podzielam zdanie poprzedniczek, Pani doktor ma dobre podejście, dużo rozmawia i tłumaczy. Pierwszy raz trafiłam na takie podejście i na pewno będę chodziła tylko do niej. Teraz podobno przyjmuje też w Macierzyństwie na Białym Prądniku.

Znakomita Pani ginekolog. Więcej takich lekarzy, a nasza służba zdrowia będzie elitą!!

tez polecam pania doktor. Bardzo delikatna, profesjonalna – wywiad u niej trwal ponad godzine. Tylko ona już teraz przyjmuje na Kazimierza wielkiego w osteomedzie.

ja tez uwielbiam Pania Doktor. To najlepsza ginekolog w miescie. bardzo, bardzo delikatna i ma niesamowite podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.