Robert Antonienko

Очень хороший гинеколог. Добрый, отзывчивый, специалист в своём деле. Рекомендую. Р.S. Знает русский язык.

Р.S. Знает русский язык.

Super lekarz! Polecam z czystym sumieniem! Wizyta w bardzo miłej atmosferze, bez stresu! Bardzo miły, delikatny i profesjonalny lekarz.

Dr. Antonienko prowadził moją pierwszą ciążę,chodziłam na wizyty w ramach NFZ, były one bardzo krótkie,ale jeśli miałam jakieś pytania odpowiadał bez problemu i nigdy nie odczułam,że robi to z przymusu,tylko chce jak najdokładniej wyjaśnić to,co mnie niepokoiło.Nawet telefonicznie mogłam prosić o poradę.To,co mi nie pasowało w czasie kilku wizyt to smród papierosów w gabinecie,bo jestem osobą niepalącą,a w ciąży szczególnie mi ten "zapach" przeszkadzał.Poza tym czekanie około trzech godzin na wizytę przez kobietę ciężarną to chyba jednak trochę za długo.Wiem,że nie jest to wina lekarza i dziwi mnie to,że jeśli wizyty są od około 9:30 to dlaczego rejestracja jest już od 7:00,a kolejkę trzeba zająć jeszcze wcześniej.Nie zmienia to faktu,że jeśli tyle pacjentek wybiera tego lekarza to świadczy chyba o tym,że jest dobrym specjalistą.

skierował mnie na zabieg wypalania nadżerki do szpitala, ginekolodzy w szpitalu stwierdzili,że nie mam żadnej nadżerki i byli wielce ździwieni który lekarz był taki "mądry" więcej z jego usług nie skorzystam

Byłam już pod opieką kilku specjalistów ginekologów ale dopiero wizyta u Doktora uświadomiła mi jaki powinien być idealny lekarz. Gorąco polecam !!!

jest ok ziomall polecam każdej kobiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest ok ziomall polecam każdej kobiecie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Dr Antonienko z łatwością rozładowuje stres, jest dla pacjentki sympatyczny, odpowie na każde pytanie, badanie jest bardzo delikatne. Zawdzięczam Dr bardzo dużo, trafna diagnoza i szybkie działanie być może uratowały mi życie. Jest to lekarz godny zaufania.

Super lekarz, wizyty u niego są bardzo przyjemne :) choć są krótkie (w kolejce do niego czeka tłum pacjentek), to i tak wszystko dokładnie wyjaśni, dokładnie i delikatnie zbada. Miałam u niego wypalankę, nie byłam przekonana do tego zabiegu, ale wszystko ładnie się zagoiło :)

Dr Antonienko ma niesamowite podejście do pacjentki, odpowie na każde pytanie, jest bardzo delikatny i kompetentny, z łatwością rozładowuje stres, polecam!

Polecam szczerze tego lekarza. Leczyłam się u Niego na kasę chorych i traktował mnie z szacunkiem, wzbudził moje zaufanie.