lekarz Robert Bielis

Neurolog, Wizyty domowe

super spacjalista, miły człowiek, potrafi wesprze duchowo.

super spacjalista, miły człowiek, potrafi wesprze duchowo.

Polecam wszystkim! Spełnił moje oczekiwania, pozdrawiam lekarza R. Bielisa

Polecam wszystkim!
Spełnił moje oczekiwania, pozdrawiam lekarza R. Bielisa

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Potraktował mój problem poważnie i poecił specjalistów którzy zajęli się innymi problemami z moim zdrowiem. Polecam.

mąż był u niego dwa razy z bólem krzyża, za pierwszym razem doktor ostukał go młoteczkiem, sprawdzając poprawność odruchów neurologicznych, ale w sprawie, z którą do niego poszliśmy zlecił tylko rentgen, z którego nic nie wynikało. mąż skarżył się na silny ból, który nie pozwalał mu momentami normalnie chodzić, a doktor na to, że gdyby się pogorszyło to wtedy mamy do niego przyjść! zmieniliśmy neurologa - inny lekarz zamiast niepotrzebnie ostukiwać kolano, zabrał się za konkrety - wysłał męża na rezonans, który wykrył wypuklinę i stenozę i zamiast zbywać zaproponował operację lub rehabilitację.