lekarz Robert Blicharz

Chirurg ogólny

3,9

Witam. Jestem bardzo zadowolona że mój syn Piotr miał usuwane migdały 06.11.2019.w szpitalu dziecięcym w Bielsku Białej przez Pana Roberta Blichlarza. Polecam bardzo Tego lekarza jest bardzo miły i sympatyczny i za opiekę.Pozdrawiam Ewa Walczak

Polecam! Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Lekarz nie jest oschły lecz bardzo konkretny, a przy tym sympatyczny. Może niektórzy oczekują na zawieranie przyjaźni w gabinecie lekarskim? ☺ ja miałam 2 dni temu operację przegrody nosowej i czuje się świetnie. Żadnych dolegliwości, o których można się tyle naczytać w internecie. Od wyjścia ze szpitala żadnych tabletek przeciwbólowych, znikoma ilość krwi, brak opuchlizny. Uczucie jak przy lekkim katarze i to wszystko. Znajomy miał operację u innego lekarza i naprawdę było o wiele gorzej.

W poniedziałek miałam operację przegrody nosowej przeprowadzoną przez dr Blicharza. W życiu nie pomyślałabym, że moja przegroda może być tak prosta (miałam bardzo skrzywioną). Co chwilę patrzę do lusterka i nie wierzę w to co widzę - mam równe dziurki i w żadnej nie widzę wystającej w którąś stronę przegrody - jest idealnie. Jeszcze mam trochę opuchnięty nos, więc wiem, że to nie jest końcowy efekt - mimo tego mogę polecić dr Blicharza. Doktor jest profesjonalistą i w 100% wie co robi. Jeżeli szukacie kompetentnego lekarza to dr Blicharz jest tym człowiekiem.

Klaudia.

Kompetencje chyba żadne, od 3 lat mam przewlekłe zapalenie zatok, leczenie farmakologiczne nieskuteczne, zatoki bolą non stop. Od leków przeciwbólowych szwankuje wątroba, a on mnie pyta: A skąd Pani wie że zatoki Panią bolą? Operacja nie pomoże i sam nie wie co może pomóc, bo jak powiedział "nie jest wszechgwiedzący".Gdyby mógł to by nie rozmawiał, im więcej ciągniesz go zajęty to jakby jest bardziej obrażony. Nie tłumaczy nicnie proponuje, nie wiem w zasadzie po co straciłam, dwa miesiące czekając na wizytę, i stanie 1,5 godziny w kolejce. Jak na taśmie, w którymś momencie przestaje mówić i spuszcza głowę, sugerując żeby już iść. Nieuprzejmy, oschły, bez podejści i chociaż próby zrozumienia tematu. Nie polecam, stach pomyśleć co zrobi na sali operacyjnej.

Operował mi przegrodę nosową i jestem zachwycona:) To mój drugi zabieg (wcześniej wykonywał mi go 10 lat temu inny lekarz), więc mam porównanie. Operacja zrobiona perfekcyjnie, łącznie z tym, że prostując przegrodę mam idealnie symetryczne dziurki w nosie (wcześniej była widoczna duża asymetria, jedna sporo większa od drugiej). Żadnych powikłań, na drugi dzień wypis do domu, nareszcie mogę normalnie oddychać. Szczerze polecam.

Operował mojego syna i prowadził jego dalsze leczenie.Doskonały specjalista który wzbudza zaufanie u dzieci.Jego spokój udziela się nawet najbardziej spanikowanym rodzicom.Konkretny i precyzyjny.Chyba lekarz z powołania.Przyjmuje w poradni przyszpitalnej na Sobieskiego.Szczerze polecam.

Jeżeli potrzebujecie lekarza który wykona perfekcyjnie zabieg prostowania przegrody nosowej (ewentualnie inny zabieg laryngologiczny) to gorąco polecam tego Pana. Zero bólu - nawet podczas wyciągania opatrunku z nosa (a na forach straszą,że strasznie boli) Po zabiegu zero komplikacji - wszystko goi się znakomicie. Potwierdzam poprzednie opinie chirurg fachowiec. A bałam się, że młody lekarz........bezpodstawnie. POLECAM

Po zabiegu zero komplikacji - wszystko goi się znakomicie.
Potwierdzam poprzednie opinie chirurg fachowiec.
A bałam się, że młody lekarz........bezpodstawnie. POLECAM

Fachowiec, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Potrafi w przystępny sposób wyjaśnić wszystko, co pacjent chce wiedzieć. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie i umie słuchać. Wyczerpująco wyjaśnia szczegóły związane z rozpoznaną chorobą. Jest bardzo ludzki i wyrozumiały. Sympatyczny i przyjazny człowiek oraz świetny fachowiec i opiekuńczy lekarz. Zawsze znajduje czas aby odebrać telefon, wysłuchać i udzielić porady. Doskonały specjalista godny polecenia i do tego bardzo przystojny:)

Bardzo sympatyczny lekarz. Mój trzyletni synuś bardzo go polubił i pozwalał sobie robić wszystko. Lekarz który kąkretnie tłumaczy czego można się spodziewać. Ma w sobie wewnętrzny spokuj, który się udziela. Jest skącętrowany na tym co robi bez zbędnych słów więc jeżeli ktoś oczekuje zabawnego roześmianego doktora to się zawiedzie. Ale nie o to w tym wszystkim chyba chodzi. Bardzo sympatyczna osoba i doskonały lekarz. Polecam.

Doktor Blicharz był moim lekarzem prowadzącym i od wizyty zapoznawczej, po zabieg i rekonwalescencję fachowo się mną zajął.