lekarz Robert Blicharz

Podejście do Pacjenta.... tragedia. Miałam wrażenie że lekarz sugeruje iż komfabuluje lub przyszłam na wizytę z nudów. Opisywane objawy i ich częstotliwości występowania kwitował lekceważąco zdaniem ..,,no jeśli pani tak twierdzi., "Nie polecam!!!

Bardzo dobry lekarz. Konkretny i dokładny. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie. Przeprowadził szczegółowy wywiad i zalecił leki, które szybko przyniosły poprawę. Badanie bardzo delikatne, nie odczułam żadnego bólu. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Dobra lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsługa. Jeden z najlepszych laryngologów, z jakimi miałam styczność. Wszystkim serdecznie polecam!

Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie, lekarz bardzo miły, fachowy, wszystko dokładnie tłumaczył. Polecam zdecydowanie!

Lekarz nie musi się uśmiechać. Liczy się wiedza i doświadczenie. Fachowość. Sposób bycia każdego człowieka to jego prywatna sprawa.

Lekarz ma kiepski stosunek do pacjenta, nie szuka rozwiązania problemu, popatrzył tylko do ucha i nosa, powiedział że wszystko ok, on nie widzi problemu. A na mocne bóle głowy które są od ponad tygodnia poleca stosowanie środków przeciwbólowych. Szkoda, bo wydawało mi się, że dobrze trafiłem.

Witam. Jestem bardzo zadowolona że mój syn Piotr miał usuwane migdały 06.11.2019.w szpitalu dziecięcym w Bielsku Białej przez Pana Roberta Blichlarza. Polecam bardzo Tego lekarza jest bardzo miły i sympatyczny i za opiekę.Pozdrawiam Ewa Walczak

Polecam! Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Lekarz nie jest oschły lecz bardzo konkretny, a przy tym sympatyczny. Może niektórzy oczekują na zawieranie przyjaźni w gabinecie lekarskim? ☺ ja miałam 2 dni temu operację przegrody nosowej i czuje się świetnie. Żadnych dolegliwości, o których można się tyle naczytać w internecie. Od wyjścia ze szpitala żadnych tabletek przeciwbólowych, znikoma ilość krwi, brak opuchlizny. Uczucie jak przy lekkim katarze i to wszystko. Znajomy miał operację u innego lekarza i naprawdę było o wiele gorzej.

Kompetencje chyba żadne, od 3 lat mam przewlekłe zapalenie zatok, leczenie farmakologiczne nieskuteczne, zatoki bolą non stop. Od leków przeciwbólowych szwankuje wątroba, a on mnie pyta: A skąd Pani wie że zatoki Panią bolą? Operacja nie pomoże i sam nie wie co może pomóc, bo jak powiedział "nie jest wszechgwiedzący".Gdyby mógł to by nie rozmawiał, im więcej ciągniesz go zajęty to jakby jest bardziej obrażony. Nie tłumaczy nicnie proponuje, nie wiem w zasadzie po co straciłam, dwa miesiące czekając na wizytę, i stanie 1,5 godziny w kolejce. Jak na taśmie, w którymś momencie przestaje mówić i spuszcza głowę, sugerując żeby już iść. Nieuprzejmy, oschły, bez podejści i chociaż próby zrozumienia tematu. Nie polecam, stach pomyśleć co zrobi na sali operacyjnej.