lekarz Robert Bocheński

2,9

Pisze opinie po konsultacji luxmed, jeden dzień l4 wzięty tydzień wcześniej zadecydował o tym, że lekarz nie postanowił mi pomóc i nawet doradzić co mam wziąć na ogromny ból pleców (prawdopodobnie przewianie). To czy często biorę L4 mógł sprawdzić w całej historii leczenia odkąd posiadam pakiet luxmed ale wolał ocenić przez pryzmat czasu jaki upłynął od ostatniego zwolnienia (jeden dzień l4)!

Zawsze trafione diagnozy, skuteczne leki, duża empatia wobec pacjenta, człowiek o wielkiej kulturze osobistej i wiedzy. Posiada świetne podejście do pacjenta, zawsze dostępny. POLECAM!

Nie wiem skąd tak niska ocena. Bardzo sympatyczny lekarz, zawsze trafna diagnoza, ze świetnym podejściem do dzieci. To lekarz z wiedzą na naprawdę wysokim poziomie.

Nie polecam, totalna strata czasu. Lekarz pisze jak dziecko z 1 klasy podstawówki. Zero kompetencji.

Trafione diagnozy, skuteczne leczenie, empatyczny lekarz, dobre wytłumaczenie stanu zdrowia moich dzieci, lekarz godny polecenia.

Miałem z tym lekarzem rozmowę telefoniczną. Jest bardzo uprzejmą osobą i mówi naprawde płynnie po angielsku. Byłem z tym bardzo zadowolony, bo lekarka, która mnie wcześniej w szpitalu zbadała, mówiła cały czas do mnie bardzo szybko po polsku, mimo że jej powiedziałem, że cieżko dla mnie było, wszystko rozumieć. Ponadto przepisała mi leki z antybiotikami mimo że nie miałem żadnej infekcji. Jednakże ten lekarz od razu zdiagnozował to, co naprawde miałem, posłuchał do mnie i naprawde się postarał, mi pomóc z umówienem wizyty.

Podczas konsultacji online w ogólnie nie interesował się tym co pisałam jako pacjent, co tłumaczyłam i o co prosiłam, tylko w kółko wypisywał te same wykute formułki. Zero empatii na potrzeby pacjenta. Po konsultacji online zadzwoniłam na infolinie lux med i otrzymałam pomoc i tam Pani na infolinii jak i Pani na konsultacji telefonicznej udzieliły mi konkretnej pomocy w chorobie. Radzę zmienić zawód, skoro najwyraźniej pracuje Pan jak za karę.

W trakcie konsultacji online w luxmedzie rozłączył się po minucie pisząc, że regulaminowo czeka dwie minuty i jak ktoś się nie odezwie to zamyka połączenie. Czekałam z wysoką gorączką 20- 30 minut na połączenie, odpisałam minutę po połączeniu i już go nie było. Wyraźnie widać w rozmowie kto się kiedy odezwał. To ma być lekarz? Niech się nauczy, że rozmawia z chorymi ludźmi. Ludzie czekają 30 minut pod drzwiami na wizytę, a wielki pan się rozłącza po minucie. Proponuję zmienić zawód i zająć się inną pracą najlepiej taką gdzie się pracuje na czas i przede wszystkim nie z ludźmi, jak się nie ma do nich szacunku.

Podczas konsultacji przez aplikację Luxmed nie raczył nawet włączyć mikrofonu. Po opisaniu objawów przez czat i udzieleniu informacji że nie pracuję tego ani obecnego dnia polecono mi kontaktować się z lekarzem dnia następnego w sytuacji gdy nie ma wolnych terminów a na obecną konsultację czekałem godzinę. Nie polecam.

Konkretny lekarz o dużej wiedzy, zdiagnozował na teleporadzie to co w szpitalu lekarze nie dali rady