Bardzo dobry lekarz! Mieszkam w Niemczech juz 15 lat .Plomby jakie zakladal mi p. Doktor trzymaja do dzis,nie przebarwiaja sie a dzisiaj zrobiony rentgen potwierdzil profesjonalizm wykonania. Pozdrowienia dla p.Doktora.

Rzeczywiście bardzo dobry, ale i bardzo drogi specjalista. Niestety nie przyjmuje z nagłym bólem, co jest bardzo dużym minusem.Kiedy można czekać to można, ale jak boli cię tak bardzo i usłyszyszy odległy termin, to .... Zniechęcił mnie bardzo przez to , choć od 4 lat byłam jego stałą pacjentką. W Brodnicy nie ma innych dobrych dentystów, ale znalazłam godne i tańsze zastępstwo w innym mieście.

Rzeczywiście bardzo dobry, ale i bardzo drogi specjalista.

Byłam u pana Borczyńskiego na wizycie i byłam bardzo zadowolona ale cena zbiła mnie po głowie,więc postanowiłam zwiedzić wszystkich dentystów.Ceny były niższe ale niestety zbliżone do najdroższego stomatologa w Brodnicy i dziś po stomatologicznej pielgrzymce wracam w łaski pana Borczyńskiego,bo NIKT ze stomatologów w mieście nie dorasta do pięt panu Borczyńskiemu i mogę powiedzieć to głośno,tak by cała reszta to usłyszała i zastanowiła się nad swoją pracą.Wniosek:za złote rączki trzeba płacić i nie marudzić.NIKT w Brodnicy nie jest tak dokładny jak pan Borczyński.Zapewniam!!!!!!!!,a co najważniejsze ma wielką wyobraźnie i wie jak stworzyć gwiazdorski uśmiech.

Wspaniały lekarz spełniający wszystkie (!!!) oczekiwania pacjenta.Profesjonalna obsługa , nowoczesny sprzęt i sposób leczenia spełniający standardy europejskie. Szkoda tylko, że doba ma 7 dni , a ten zdolny lekarz nie może ( co jest oczywiste i naturalne) przyjmować przez cały dzień. Ewa C.

Kompetentny, sympatyczny. Wszystko wytłumaczy. W razie nagłego wypadku przyjmuje bez umawiania się na konkretny dzień.

Bardzo dobry stomatolog ,zeby leczone na szóstke .Tylko cena bardzo droga,a co wizyte coraz większa POLECAM

za mało czasu poświędca pacjetowi, bo maksymalnie pół godziny i jednorazowao może leczyć tylko jeden ząb, z czego jestem niezadowolony.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Brodnica"?

Roman Haenel

ul. Lidzbarska 25, 87-300 Brodnica
Brodnica

Paderewskiego 6/4

NZOZ "Alfamed" w Brodnicy
ulica Piwna 5
87-300 Brodnica

filia Ambulatorium Jednostki Wojskowej 4503 - Miejsce Udzielania Świadczeń Brodnica
Czwartaków 1