lekarz Robert Boroń

Bardzo konkretny lekarz. Umiejętne podejście do pacjentki i bardzo dobry bezstresowy kontakt. Zainteresowany problemem, uprzejmy. Zawsze można zwrócić się o pomoc, poradę, czy zadzwonić. Mam za sobą dwukrotne skuteczne leczenie. Jest moim lekarzem i jestem zadowolona z Jego opieki. A długo stroniłam od tego rodzaju wizyt,.. to teraz całkowicie zmieniłam zdanie.

Straszny Lekarz , na wszystko odpowiada a raczej rzuca w pacjetke ulotkami zero konkretnych odpowiedzi , USG nie robi bo nie zajmuje sie pierdolami dla niego licza sie tylko 3usg w czasie ciazy ( skoro wizyta jest prywatnia place i wymagam ) stawia malo wiarygodne diagnozy , probuje wyciagnac tylko pieniadze poniewaz odrazu wypisuje skierowania na mase badan i leki do niczego nie potrzebne , jestem bardzo nie zadwolona z wizyty u pana doktora .

Pochodzę z Suwałk,ale odkąd poznałam doktora jeżdżę na wizyty tylko do Piszu.Bardzo miły,dokładny,uprzejmy,zawsze mogę się do niego zwrócić o pomoc-nawet telefonicznie.Polecam.

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, że wybrałam tego lekarza. Jest kompetentny i cierpliwie odpowiada na każde pytania. Gabinet także jest bardzo przyjazny dla pacjentki.. Polecam!

Gorąco polecam. Zdecydowanie bardzo kompetentny lekarz. Wizyta u Niego przebiegła w miłej atmosferze bez stresu jaki zazwyczaj towarzyszy przy tego rodzaju wizytach. Polecam p. Boronia wszystkim moim znajomym.

Polecam - bardzo dobry specjalista. Mam do niego 100% zaufanie. Podczas wizyt mam komfort psychiczny ponieważ atmosfera jest bardziej przyjazna niż u lekarza rodzinnego. Bardzo wiele czasu poświęca na rozmowę i analizę problemu.

Wspaniały, wizyta u tego lekarza jest niestresująca, rozwiewa wszystkie wątpliwości jakie ma pacjentka.

bardzo dobry ginekolog, wizyta trwa długo, dokładnie tłumaczy chorobę

bardzo dobry ginekolog, wizyta trwa długo, dokładnie tłumaczy chorobę

Ja również uważam że to bardzo dobry specjalista.Umie wysłuchać', jak również porozmawiać.Zna się na tym co robi. Naprawdę warto iść do niego. Polecam

Najlepszy lekarz-ginekolog, u którego kiedykolwiek byłam, świetny specjalista, lekarz z powołania. Dzięki jego interwencji chirurgicznej mogłam zajść w ciążę, chociaż inni lekarze spisali mnie już na straty. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentką, co również nie pozostaje bez znaczenia, wszystko cierpliwie wyjaśnia i tłumaczy.