powiem krotko. mistrz swiata! 2 chirurgow szczekowych odeslalo mnie z kwitkiem a Pan doktor usunął osemki nawet nie wiem kiedy i to calkowicie BEZBOLEŚNIE. po niecalym tygodniu zero opuchlizny (bolu tez praktycznie nie czulam) i przeogromna ulga. idealnie dobrane leki, swietny kontakt. polecam z czystym sumieniem, pozdrawiam i serdecznie dziekuje za pomoc

Polecam w 100 % Dr Brodowski przeprowadzał u mnie zabieg wyłuszczenia torbieli oraz resekcję wierzchołków korzeni. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Profesjonalne podejście do pacjenta.

Świetny chirurg, wyrwanie ósemki trwa kilka minut, stosuje bardzo dobre znieczulenie, na prawdę zero bólu. Miła, bezstresowa atmosfera w gabinecie, spokój i opanowanie doktora pozytywnie wpływa na pacjenta. Poza tym wiedza, doświadczenie i kultura osobista doktora, to wszystko o czym każdy pacjent marzy. Szczerze polecam!

Bardzo fachowe podejście, usunięcie zatrzymanej ósemki to u Pana Doktora kilka minut i zero bólu. Bardzo kojące usposobienie pozwala przejść najbardziej spanikowanemu pacjentowi przez zabieg bez problemu. W trakcie zabiegu czuć fachową rękę. Wszystkim gorąco polecam.

Bardzo dobry dentysta!!! Bardzo dobry!!! Wyrwanie zęba mądrości trwało może 15 sek. Całkowicie bezboleśnie! Serdecznie polecam! Ropczyce naprawdę mają się czym chwalić - wspaniały lekarz!!!!!

Biorąc pod uwagę wcześniejsze przejścia z wyrywaniem zębów mądrości cena się nie liczyła... Bezboleśnie, chociaż ząb nie był łatwy do wyrwania, zwłaszcza z uwagi na stan zapalny.

Bardzo dobry nie mówi dużo ale robi to z czym się przychodzi i to profesjonalnie w porównaniu do innych stomatologów. Polecam

Bardzo kompetentny, świetny specjalista. Nie przypuszczałam, że uda mu się przekonać moje dziecko do zabiegu, mimo że wcześniej porażkę poniosło kilku stomatologów. Polecam.

bardzo dobry chirurg, kompetentny, swietne podejscie i 100% satysfakcji

bardzo dobry chirurg, kompetentny, swietne podejscie i 100% satysfakcji