Jestem pacjentką dr Chmielewskiego od prawie 4 lat. Trafiłam do niego dzięki opiniom innych kobiet na forum internetu. I nie zawiodłam się. Początki moich wizyt były jedynie kontrolne, gdyż "coś" mogło się pojawić, choć nie musiało. I dobrze się stało, że byłam pod kontrolą na bieżąco. Na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy pojawił się guz. Na szczęście okazał się zmianą łagodną i jestem już po zabiegu usunięcia. Pan dr z dużą dozą ciepła i cierpliwości pomógł mnie i mojemu mężowi przejść przez ten trudny dla nas czas. Dziękujemy Panie Doktorze bardzo. ...

Pan dr z dużą dozą ciepła i cierpliwości pomógł mnie i mojemu mężowi przejść przez ten trudny dla nas czas. Dziękujemy Panie Doktorze bardzo. Jest Pan lekarzem godnym polecenia, co niniejszy czynimy.

Lekarz Chmielewski po 4-ech latach opieki nad moją osobą 9miałam łagodną zmianę w piersi), zbagatelizował nowy guzek który mu zgłosiłam i uznając ją za również łagodną, bez dodatkowych badań starał się usunąć. Wykonywał zabieg usunięcia typowy dla włókniaka. W rezultacie rozciął zmianę, która okazała się nowotworem złośliwym. Wynik histopatologii wskazał także, że zmiana została usunięta nieradykalnie. Konieczny był drugi zabieg, tym razem operacyjny w Centrum Onkologii i bardzo agresywne leczenie związane z faktem że przez 5 tygodni (tyle czekałam na wynik) nosiłam w sobie rozcięty nowotwór. Lekarz i Szpital Jednego Dnia - LuxMed na Puławskiej, mimo, że na wszystko są dokumenty, nie poczuwają się do winy i tworzą inną rzeczywistość aby nie ponieść odpowiedzialności.

Lekarz godny zaufania, sympatyczny i wyrozumiały. Zanim do niego trafiłam byłam u dwóch innych onkologów chirurgów, którzy twierdzili, że konieczne jest pozostawienie 4 cm blizny na piersi. Dr Chmielewski zaproponował mi cięcie okołobrodawkowe, dzięki czemu blizna jest prawie nie zauważalna. Lekarz godny polecenia w 100%.

b.dobry specjalista.Polecam.Dziekuje za operacje.Krystyna S. Warszawa.18.04.2013.

Dobry lekarz rodzinny, jeszcze lepszy hirurg, bardzo mi pomógł w moich problemach z kolanem, niestety mocno zapracowany i dlatego nie zawsze jest w stanie poświęcić czasu na jaki oczekują niektórzy pacjenci, ale zdaje się że psychologia to nie jest jego specjalizacja.:) Chyba, że się coś od tego czasu zmieniło, znam Go jeszcze z poprzedniego miejsca zamieszkania.

Doktor Chmielewski jest doskonałym chirurgiem.Nie tylko trafnie diagnozuje raka, ale jeszcze potrafi z tej choroby wyleczyć , w przeciwieństwie do innych onkologów - tylko przedłużających życie.Nigdy nie spotkałam tak wyrozumiałego i cierpliwego lekarza. Zawsze przyjażnie uśmiechnięty i pogodny,chociaż jego onkologicznie chore pacjentki czasami zachowują się jak psychicznie chore.Wyleczył mnie z raka.

Doktor Chmielewski jest doskonałym chirurgiem.Nie tylko trafnie diagnozuje
raka, ale jeszcze potrafi z tej choroby wyleczyć , w przeciwieństwie do
innych onkologów - tylko przedłużających życie.Nigdy nie spotkałam tak
jak psychicznie chore.Wyleczył mnie z raka.

swietny specjalista medycyny estetycznej

swietny specjalista medycyny estetycznej

Dobry, troskliwy i pełen empatii lekarz. Serdecznie polecam wszystkim, tak jak ja, przerażonym kobietom. On naprawdę pomaga. Dziękuję, panie doktorze

Dziękuję, panie doktorze

Wspaniały człowiek i doskonały chirurg onkolog. Nie zawiodłam się, potrafił dać nadzieję na lepsze życie po operacji.

Wspaniały Lekarz z cudownym podejściem do pacjenta, bardzo, bardzo kompetentny!

Wspaniały Lekarz z cudownym podejściem do pacjenta, bardzo, bardzo kompetentny!

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Chotomów"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)