dr n. med. Robert Chmielewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Najlepsze ręce, w jakie trafiłam. Mistrz jak chodzi o choroby onko piersi. Bardzo dobry i fachowy, konkretny lekarz!

b.dobry specjalista.Polecam.Dziekuje za operacje.Krystyna S. Warszawa.18.04.2013.

Lekarz nie miły nie kompetentny, a dodatku naciągacz. Zdecydowanie odradzam tego człowieka bo lekarzem go nazwać nie można.

Lekarz godny zaufania, sympatyczny i wyrozumiały. Zanim do niego trafiłam byłam u dwóch innych onkologów chirurgów, którzy twierdzili, że konieczne jest pozostawienie 4 cm blizny na piersi. Dr Chmielewski zaproponował mi cięcie okołobrodawkowe, dzięki czemu blizna jest prawie nie zauważalna. Lekarz godny polecenia w 100%.

Lekarz Chmielewski po 4-ech latach opieki nad moją osobą 9miałam łagodną zmianę w piersi), zbagatelizował nowy guzek który mu zgłosiłam i uznając ją za również łagodną, bez dodatkowych badań starał się usunąć. Wykonywał zabieg usunięcia typowy dla włókniaka. W rezultacie rozciął zmianę, która okazała się nowotworem złośliwym. Wynik histopatologii wskazał także, że zmiana została usunięta nieradykalnie. Konieczny był drugi zabieg, tym razem operacyjny w Centrum Onkologii i bardzo agresywne leczenie związane z faktem że przez 5 tygodni (tyle czekałam na wynik) nosiłam w sobie rozcięty nowotwór. Lekarz i Szpital Jednego Dnia - LuxMed na Puławskiej, mimo, że na wszystko są dokumenty, nie poczuwają się do winy i tworzą inną rzeczywistość aby nie ponieść odpowiedzialności.

swietny specjalista medycyny estetycznej

swietny specjalista medycyny estetycznej

Wspaniały człowiek i doskonały chirurg onkolog. Nie zawiodłam się, potrafił dać nadzieję na lepsze życie po operacji.

Wspaniały Lekarz z cudownym podejściem do pacjenta, bardzo, bardzo kompetentny!

Wspaniały Lekarz z cudownym podejściem do pacjenta, bardzo, bardzo kompetentny!

Jestem pacjentką dr Chmielewskiego od prawie 4 lat. Trafiłam do niego dzięki opiniom innych kobiet na forum internetu. I nie zawiodłam się. Początki moich wizyt były jedynie kontrolne, gdyż "coś" mogło się pojawić, choć nie musiało. I dobrze się stało, że byłam pod kontrolą na bieżąco. Na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy pojawił się guz. Na szczęście okazał się zmianą łagodną i jestem już po zabiegu usunięcia. Pan dr z dużą dozą ciepła i cierpliwości pomógł mnie i mojemu mężowi przejść przez ten trudny dla nas czas. Dziękujemy Panie Doktorze bardzo. ...

Pan dr z dużą dozą ciepła i cierpliwości pomógł mnie i mojemu mężowi przejść przez ten trudny dla nas czas. Dziękujemy Panie Doktorze bardzo. Jest Pan lekarzem godnym polecenia, co niniejszy czynimy.

Dobry, troskliwy i pełen empatii lekarz. Serdecznie polecam wszystkim, tak jak ja, przerażonym kobietom. On naprawdę pomaga. Dziękuję, panie doktorze

Dziękuję, panie doktorze