dr n. med. Robert Chmielewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

najmądrzejszy i najzdolniejszy w całej Polsce

najmądrzejszy i najzdolniejszy w całej Polsce

Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, kompetentny. Nie próbuje wycisnąć z pacjenta pieniędzy, ani nie "faszeruje" lekami, np. przepisując od razu ostre antybiotyki. Bardzo uprzejmy i zabawny.

Dobry lekarz rodzinny, jeszcze lepszy hirurg, bardzo mi pomógł w moich problemach z kolanem, niestety mocno zapracowany i dlatego nie zawsze jest w stanie poświęcić czasu na jaki oczekują niektórzy pacjenci, ale zdaje się że psychologia to nie jest jego specjalizacja.:) Chyba, że się coś od tego czasu zmieniło, znam Go jeszcze z poprzedniego miejsca zamieszkania.

Bardzo przyjazny i kompententy. Po serii wizyt u różnych ortopedów ten był pierwszy, który prawidłowo zdiagnozował problem i wyleczył.

Doktor Chmielewski jest doskonałym chirurgiem.Nie tylko trafnie diagnozuje raka, ale jeszcze potrafi z tej choroby wyleczyć , w przeciwieństwie do innych onkologów - tylko przedłużających życie.Nigdy nie spotkałam tak wyrozumiałego i cierpliwego lekarza. Zawsze przyjażnie uśmiechnięty i pogodny,chociaż jego onkologicznie chore pacjentki czasami zachowują się jak psychicznie chore.Wyleczył mnie z raka.

Doktor Chmielewski jest doskonałym chirurgiem.Nie tylko trafnie diagnozuje
raka, ale jeszcze potrafi z tej choroby wyleczyć , w przeciwieństwie do
innych onkologów - tylko przedłużających życie.Nigdy nie spotkałam tak
jak psychicznie chore.Wyleczył mnie z raka.

doskonaly specjalista polecam pacjent janusz nowicki

doskonaly specjalista polecam pacjent janusz nowicki

Jest ciepłym, empatycznym człowiekiem, wzbudzajacym zaufanie.Bardzo dobry lekarz.Zyczę wszystkim Paniom i sobie, żeby na swojej drodze spotykały tylko takich fachowców.Panie doktorze jeśli Pan to czyta, chciałabym Panu serdecznie podziękować. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Wyjątkowy lekarz, kombinacja kompetencji (to mogę zweryfikować tylko "empirycznie", faktem, że jestem Jego pacjentką od 6 lat i teraz jestem zdrowa )oraz niesamowitej empatii, życzliwości i troski o pacjenta. Zawsze dostępny, cierpliwy, wyrozumiały i pomocny. Polecam w 100%.

Kompetentny i wspierający, jednocześnie uczciwy i bezpośredni. Wrażliwy na obawy pacjentki. Bardzo się bałam i odkładałam zabieg bardzo długo jednak gdy trafiłam do niego poczułam się bezpiecznie- zero krytyki i pouczania-tylko troska. W trakcie zabiegu opiekuńczy i rozbrajający lęk.Polecam gorąco tego lekarza.

DOKTOR CHMIELEWSKI jest , moim zdaniem , genialnym chirurgiem :uratował mi życie, wyleczył mnie z raka piersi.Niewątpliwie to najmądrzejszy onkolog w WARSZAWIE!

WARSZAWIE!