lek. med. Robert Chrabański

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Trafiłam do Pana doktora z córką lat 7 z zaburzeniami ze spektrum (według opini pediatry). Pan dr. Już od drzwi zbudował relacje z dzieckiem, cały lęk dziecka rozwiał uśmiechem, wspaniałym podejściem, traktowaniem małego pacjenta w taki sposób, że wszelkie leki i obawy opadły. Olbrzymia cierpliwość, profesjnalizm i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiły, że dziecko normalnie rozmawiało i współpracowało podczas badania ( dwóch poprzednich lekarzy wpisało w kartę brak współpracy). Badanie bardzo sprawnie i z największą dokładnością przeprowadzone a córka już czeka na kolejną wizytę. Dziękuję, bo dzięki takim ludziom jak Pan doktor wraca wiara w ludzi.

Bardzo dobry lekarz okulista. Dokładnie bada, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba do danego przypadku a przy tym miły i uprzejmy.