Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

Wspaniały lekarz, leczy z pełnym oddaniem, bez cienia wątpliwości wie co mówi i robi. Kompetentny, mnie pomógł przed rokiem w sytuacji beznadziejnej gdzie inni odmawiali ponownej operacji. Dzisiaj jestem bez dolegliwości

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do pacjenta i życzliwości. Stworzył wspaniały zespół lekarzy i fantastycznie nim kieruje. Składam wyrazy ogromnej wdzięczności Panu Doktorowi

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK

Wspaniały lekarz, cieszy się opinią najlepszego neurochirurga w środowisku medycznym w Krakowie, również wśród neurologów, ma doskonały kontakt z pacjentem, potrafi rozładować stress i wytłumaczyć z pokazem na modelu na czym polega zabieg i co osiągnie dzieki operacji, jakie są trudności, na czym polega schorzenie, jest szczery i ma dobry kontakt z pacjentem, ma doskonałą empatię.

Dwa Lata temu dr Chrzanowski zoperował mi oponiaka na kręgosłupie. Operacja bardzo skomplikowana, przebiegła prawidłowo i sprawnie dzięki umiejętnościom Dra i całej jego ekipy.Dr Chrzanowskiego cechuje nie tylko perfekcja w tym co robi ale kultura, szacunek i konkretne podejście do pacjenta.

Tego lekarza można polecić wszystkim,którzy mają mniejszy lub większy kłopot z kręgosłupem.Świetny fachowiec w swojej dziedzinie.Można bez obaw mu zaufać i słuchać Jego rad, ponieważ wie co mówi i nigdy nie doradza operacji jeśli istnieje inna metoda leczenia. Pozatym ,to miły ,sympatyczny,skromny i bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi człowiek.POLECAM

Jest świetnym lekarzem,nie kłamie uprzedza o różnych komplikacjach.Jest szorstki ale bardzo kompetentny,nie ma czasu na bzdety.Zaufałam Mu i nie żałuje wręcz przeciwnie jestem szczęśliwym człowiekiem że spotkałam Doktora a nie natrafiłam na lekarza z pieczątkom.

najlepszy, super, nie ma lepszego neurochirurga kręgosłupa

najlepszy, super, nie ma lepszego neurochirurga kręgosłupa

OBIEKTYWNIE - MOJE OCZEKIWANIA CZYTAJĄC WCZEŚNIEJ OPINIE INTERNETOWE BYŁY WIĘKSZE. DWA LATA LECZENIA I NIC.

Witam, zwracam sie z wielką prośbą do wszytskich, czy może ma ktos kontakt do gabinetu prywatnego dr Chrzanowskiego?

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum