dr n. med. Robert Czech

5 lat temu nasza najtrudniejsza droga rozpoczęła się właśnie tutaj, wybraliśmy dr Czecha i to była najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć, ponieważ dzięki Doktorowi mamy zdrowego synka. Bez wątpienia byliśmy jedną z trudniejszych i pewnie najbardziej pechowych par w karierze Doktora, a pomimo tego Jego profesjonalizm i doświadczenie pozwoliło spełnić nasze marzenie o rodzicielstwie. Przez te kilka lat niejednokrotnie przechodzilismy załamanie i brak siły do dalszej walki. Dr Czech nigdy nie odebrał nam nadzei ale też nie ukrywał, że będzie łatwo. Żadne słowa nie są wstanie wyrazić naszej wdzięczności. Dziękujemy z całego serca i wrócimy po rodzeństwo;)

Bardzo polecam. Po latach starań, i kosztownych wizytach u innych lekarzy, w końcu trafiliśmy na specjalistę, który nam pomógł. Dzięki jego fachowej pomocy jestem w ciąży po 3 inseminacji :)

Wyjątkowy lekarz, profesjonalista i fachowiec. Pana Doktora obdarzyliśmy pełnym zaufaniem. Dzięki skutecznemu leczeniu, które zostało u Nas zastosowane, udało Nam się zajść w ciążę podczas pierwszej procedury In Vitro, przy pierwszym transferze. Wizyty zawsze punktualne, a Pan Doktor życzliwy.

Do doktora trafiliśmy po 10 latach starań o dziecko. Mieliśmy za sobą szereg wizyt w różnych klinikach, tysiące powtarzanych ciągle badań, 8 inseminacji i 2 próby in vitro z których jedna zakończyła się poronieniem. Cała diagnostyka wskazywała na niepłodność idiopatyczna czyli nie było żadnych medycznych przeciwskazań do tego abyśmy mogli mieć dzieci. Po poronieniu zrobiliśmy sobie prawie 2 lata przerwy w tym czasie wizyty u psychologa, terapia małżeńska bo to wszystko bardzo podkopało nasz związek. Po tym czasie zdecydowaliśmy się spróbować ostatni raz. Dr Czech był nasza ostatnia deska ratunku i zaufaliśmy mu bezgranicznie. Po przejrzeniu historii leczenia i przeprowadzeniu wywiadu dr Czech stwierdził że nie ma sensu tracić więcej czasu (oboje z mężem 34 lata) i zaproponował nam podejście do in vitro. Bez analizy, bez zbędnych pytań, sumiennie wykonywaliśmy zalecenia Pana doktora. Jest to lekarz dość specyficzny i konkretny, sam przykłada się do swojej pracy i wymaga sumienności od pacjentki. Gdy trzeba potrafi postawić do pionu. Jednak po tylu latach miałam dość lekarzy którzy słodzą za kasę i nic z tego nie wynika. Dr Czech miał jasno wyznaczony cel i z całą precyzyjnością dążył do jego osiągnięcia. Dzięki czemu po 10 latach walki udało nam się już za pierwszym podejściem. Dziś zaczynam 6 miesiąc ciąży. Wszystko jest w porządku a nasza dziewczynka na świat ma przyjść 30 października. Żadne słowa nie opiszą szczęścia i wdzięczności jaka nas przepełnia. Czasem warto zaufać i zdać się na doświadczenie lekarza nie zwracając uwagi na jego sposób bycia. Wiem jedno z całą pewnością mogę polecić Pana doktora bo jest to człowiek który naprawdę wie co robi.

Bardzo polecamy dr Czecha. Bardzo szybko trafiliśmy pod jego opiekę,był konkretny, zlecał odpowiednie badania,jasno tłumaczył proces leczenia, możliwe metody. Osobiście od lekarza ginekologa nie oczekuję głaskania po głowie i obiecywania, że wszystko będzie tak jak sobie zapragne,bo to nie tylko od lekarza zależy. Myślę, że dr Czech dobrze wie,że jego pacjentkom jest trudno, ale od naszych emocji i złych stanów w kwestii psychicznej jest psycholog lub nasi bliscy,a nie ginekolog. Ginekolog ma nam pomóc zajść w ciążę. Dlatego bardzo dziękujemy Panu Doktorowi, że nie obiecywał nam niemożliwego. Bardzo mu zaufaliśmy, słuchaliśmy zaleceń. Za kilka dni, po po 8 miesiącach leczenia w klinice Gameta, przywitamy na świecie naszą córeczkę. Nam udało się za pierwszym razem. Czasem tłumaczę sobie, że pewnie to i szczęście, ale na pewno też dużo nam dało to, że zaufaliśmy dobremu specjaliście, nie oczekując od niego cudów. A jednak, nasz cud już niedługo będzie z nami. Cały zespół pracowników Gamety wg nas jest rewelacyjny, zawsze była miła i rzetelna obsługa. Dziękujemy wszystkim,a za starających się mocno trzymamy kciuki!

Dr Robert Czech Wspaniały lekarz mimo bardzo małych szans na ciąże przez bardzo kiepskie wyniki , zaszłam po pierwszej próbie in vitro , lekarz bardzo szczegółowy , dokładnie wszystko tłumaczy i bardzo miły

Trafiliśmy z mężem do Pana doktora rok temu, po czterech latach starania się o dziecko w różnych klinikach w Trójmieście. Na samym początku przeprowadzony został bardzo wnikliwy wywiad, następnie Pan doktor zapoznał się z cała teczką naszych badań, które mieliśmy z poprzednich klinik i zlecił kilka dodatkowych badań, których wcześniej nie robiliśmy. Tak jak każdy poprzedni lekarz doktor Czech również powiedział, że nie widzi u nas żadnego problemu i żadnych przeciwwskazań do zajścia w ciąże, natomiast zwrócił uwagę na fakt, że od czterech lat się to nie udaje drogą naturalną, więc gdzieś ten problem musi być. Po wielu wizytach i kolejnych etapach w czerwcu tego roku udało się i nam, zaszłam w ciąże po kriotransferze naszego zarodka.

Doktor Czech jest wspaniałym lekarzem, który słucha, nie bagatelizuje problemów, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, jest bardzo pomocny i konkretny. Nie owija w bawełnę, ale mówiąc prawdę, nawet smutną potrafi to zrobić w jakiś taki kojący i spokojny sposób. Tak jak pisałam, od września zeszłego roku byliśmy pod Jego opieką podczas starania się o dziecko i nie zamieniłabym doktora na żadnego innego lekarza. Pierwszy trymestr ciąży również był prowadzony przez doktora Czecha, który wykazał się ogromną wyrozumiałością, kiedy niepotrzebnie panikowałam, bo ciąża od początku przebiega jak najbardziej prawidłowo. Fakt, że lekarz podaje swój numer telefonu i pozwala pisać smsy, w przypadku jakichś obaw jest ogromnym plusem, w szczególności dla osób, które przeszły długo i wyboistą drogę.

Nie potrafię znaleźć słów, które oddałyby to jak bardzo jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi, nie tylko za wspaniały efekt jakim jest nasz synek, ale również za to w jaki sposób byliśmy przez ten niecały rok traktowani, za spokój, wyrozumiałość i ciepło.

Wspaniały lekarz, świetny profesjonalista a przede wszystkim dusza człowiek. Dzięki dr Robertowi Czech mam wspaniałego synka i jestem ciąży z kolejnym serduszkiem. Wierzył we mnie bardziej niż ja sama. Godny polecenia lekarz!!!

Podczas starania się o dziecko byłam u wielu lekarzy. Niektórzy byli życzliwi, chcieli pomóc, inni nastawieni wyłącznie na wyciąganie pieniędzy od pacjenta/klienta. Doktor Czech to specjalista najwyższej klasy i z prawdziwego powołania. Decyzja o udaniu się do niego po poradę była najlepszą moją decyzją w życiu. Dzięki niemu możemy cieszyć się naszym cudownym, zdrowym maleństwem. Każda wizyta u Doktora to przyjemność (mimo specyfiki badań), jest delikatny, uprzejmy, troszczy się o samopoczucie pacjentki i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, pomaga podejmować trafne decyzje. Potrafi doskonale wesprzeć pacjentkę pod względem psychologicznym. Uważam, że jest wzorem lekarza.
Dziękujemy, Panie Doktorze!

Jak czytam wpisy ,że dr. kierował tylko na in vitro to aż mi się wierzyć nie chce, może nie daje złudnych nadzieji a to jest różnica. Pacjentką Pana doktora jestem od 1,5 roku cały czas cierpliwie czekam na nasz cud. Wierze że z tak profesjonalnym,kompetentnym, uczciwym, i przesympatycznym lekarzem napewno się uda. Mogę polecic w 100% i nie żałuje ani złotówki wydanej nawet na te krótkie wizyty.