2,7
2,5
2,6
3,1
2,4

Doktor operował moją mamę - endoproteza stawu biodrowego. Dzięki niemu po pół roku Mama chodziła o kulach potem nawet bez. Gdy złamała rzepkę w kolanie i trafiła do innego szpitala, ortopeda zmierzył długość obydwu nóg i stwierdził, że tak równiutko to oni sami by nie zrobili. Myślę, że wie co robi.

Super Lekarz fachura polecam go z czystym sumieniem takich lekarzy mamy bardzo mało dlatego go polecam

moim zdaniem to nie jest dobry lekarz przez 6 miesiecy przychodzilem do niego ze zlamana reka. Dostawal przeswietlenia na bierzaca mu mowilem o objawach (zignorowal ze przez 4 miesiace mialem mrowienia i jak by odretwienie na miesiach w miejscu zlamania i ciecia) wypisywal tylko l-4 i uwazal ze jest dobrze a po pol roku laskawie stwierdzil ze "chyba cos jest nie tak z moja reka" do dzisiaj jestem "inwalida" nie mam sparwej reki w 100 % przez nieprofesjonalne podejscie lekarza. NIE POLECAM

Arogancki,nieuprzejmy, niekompetentny. Zero zainteresowania pacjentem,lekceważące podejście. Szczerze odradzam wizytę, szczególnie osobom którym zależy na dobrym traktowaniu i jakiejkolwiek informacji o swoim stanie zdrowia.

Nie polecam tego lekarza z względu na niekompetencje. Nie jest godny polecenia i nie interesuje się pacjentem

Nie polecam tego lekarza z względu na niekompetencje.
Nie jest godny polecenia i nie interesuje się pacjentem

Po wizytach w kilku innych gabinetach lekarskich, wizyta u Pana dr. Dębskiego była bardzo miłym zaskoczeniem. Polecam wszystkim którzy są zmuszeni choroba korzystać z usług naszej "służby zdrowia". Ten gabinet ze swoją obsługą, przewyższa wielokrotnie standardy naszej chorej "służby zdrowia"

Pan Robert Dębski niestety w swoim rodzinnym mieście ma bardzo złą opinię.Niestety i mnie przytrafił się ten lekarz ortopeda na własne życzenie nie słuchałem ludzi myślałem że to naprawdę specjalista i niestety biję się ze złamaniem prawie rok i efektu nie widac ale mam nadzieję a nadzieja zawsze umiera ostatnia więc wierzę że będzie dobrze.Naprawdę nie polecam a prawda jest taka że na naszym terenie nie ma innego ortopedy i tyle więc biedni ludzie muszą chodzic do niego bardzo bardzo lubi zarabiac ale chyba nie leczyc

Doskonały specjalista, świetny chirurg i człowiek o dobrym charakterze z ludzkim podejściem do pacjenta, nawet niecierpliwego i leciwego. Efekt operacji znakomity. Moja mama znów chodzi. Gorąco polecam tego lekarza. Jestem mu wdzięczna, jako córka pacjentki, która odzyskała sprawność fizyczną i radość życia.

Arogancki.nie miły. Żaden fachowiec z niego,a ta pozytywna opinia,która tu się znajduje to chyba sporządzona przez niego.Nie polecam w żadnym wypadku.

Nie przyjęcie pacjenta z podejrzeniem urazu kręgosłupa posiadającego skierowanie z izby przyjęć jest moim zdaniem niedopuszczalną sytuacją. Pacjent z takim urazem nie może czekać czterech dni na fachową pomoc. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.