lekarz Robert Domagała

2,2
1,9
2,2
1,9

Lekarz od początku rozmowy opryskliwy. Nie słucha, nie pozwala dojść do słowa. Wielki żal, że tacy ludzie stoją na drodze do sprawnej diagnostyki. Wygaduje irracjonalne rzeczy. Z całego serca wszystkim odradzam.

Totalna ignorancja. Pacjentka przyszła o poradę w sprawie widocznego guza tarczycy, którego zidentyfikowała. Lekarz nawet nie wstając z fotela stwierdził, że to kość! Żenada! Endokrynolog wykryła 3 wielkie guzy. Od takich lekarzy jak najdalej!

Nie polecam !!!!! Zero szacunku do pacjenta !!!!!!!! Opryskliwy i niekompetentny!!!!!!!!!! Pacjent umówiony na wizytę czeka ponad godzinę a pan doktor podrywa panie rejestratorki żenada

Witam . PO wizycie u pana lekarza bo raczej nie ma tytułu doktora a zachowuje się jakby wszystko wiedział i był w ciele pacjenta , jest opryskliwy i widać uprzedzony do kobiet . nie polecam .

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami, wiem co piszę, inni nie chcieli mnie skutecznie leczyc, zbagatelizowano poważne wyniki badan, i to w uznanym szpitalu sląskim, ten lekarz uratowal mi zycie, wiedział gdzie mnie wyslac, gdzie mi pomogą. Dzięki temu nadal żyję, a dawno już by mnie nie było.

Jako lekarz jest na poziomie ,spełnia oczekiwania pacjenta jestem zadowolony z każdej wizyty .Lekarz ,który w razie potrzeby skieruje pacjenta na konkretne badania, doradzi co trzeba zrobić gdy coś się dzieje.Polecam tego lekarza, nie lubi kłamstwa i naciągania. Mam nadzieje ze inni jego pacjenci są tego samego zdania pozdrawiam

Nie potrafię zrozumieć jak można wykonywać ten zawód nie chcąc pomóc pacjentowi. Pan Doktor ocenił moją przypadłość z odległości ok. 4metrów!!!!! w takiej odległości stało jego biurko. Gratulacje! Gdzie to Pan Doktor konczył medycyne??? Moze jakas wirtualna uczelnia , z nowymi metodami!!!! Lekarz, do którego udałam sie po tej cudownej;) wizycie złapał sie za głowe jak Szanowny Pan Doktor mógl mnie wypuscic z gabinetu w takim stanie!!! No cóż...odradzam!

No cóż...odradzam!

Nie polecam. Kolejny lekarz który uważa pacjenta za kolejny papierek do przerzucenia. Nie tłumaczy, nie pyta (czeka aż mu się wszystko opisze) do tego ignoruje niektóre objawy nie pasujące do jego pomysłu...

Kultura osobista na poziomie -1, zarówno wobec pacjentów jak i kolegów/koleżanek z pracy. Typ cwaniaczka, z małą wiedzą. Boi się pacjentów z innymi chorobami, niż grypa. Zdecydowanie odradzam, lepiej wybrać innego lekarza, żeby się nie rozchorować bardziej.

Odradzam. Pretensjonalne komentarze, niska kultura osobista.

Odradzam. Pretensjonalne komentarze, niska kultura osobista.