dr n. med. Robert Dybkowski

Twórcza osobowość. Dr może sprawiać wrażenie rozkojazonego, ale to pozór. Przekonalam sie nie raz, że stosuje skróty myślowe i możesz nie wiedzieć czemu cos mówi, ale dopytaj sie....krok po kroku. On jest po prostu czasem dalej w rozważaniu przypadku ,a zdania dla niego banalne i oczywiste dla nas pacjętek mogą wydawać sie zaskakujące czy nawet nie na miejscu.Pozdrawiam Iwona

Godny polecenia lekarz,jestem zadowolona z kazdej wizyty.Uwazam ,zeby nie wyciagac pochopnych wnioskow po pierwszej wizycie.

Zastanówcie się dwa razy zanim skorzystaście z wizyty tego pseudo lekarza. Zupełnie zero kompetencji i profesjonalizmu. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy!

Ginekolog godny polecenia. Prowadzi obecnie moja ciąże i jestem bardzo zadowolona.Wizyta z usg trwa bardzo długo i jest bardzo dokładna.Za każdym razem dostaję płytkę z nagraniem mojego dziecka.Dr jest zawsze dostępny i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie oraz potrafi doradzic jak postępować w ciąży.Polecam.

dobry ginekolog,chodzolam przez cala ciaze nie bylo zadnych problemow.po porodzie zbadal dziecko dokladnie ,jestem zadowolona.POLECAM

nie polecam, wizyta bardzo krótka, bez zagłębianie się w szczegóły, padło pytanie czy stosuję antykoncepcje hormonalną, odpowiedziałam, że nie i nie chce w związku z czym musiałam tłumaczyć 5 min dlaczego nie. Warunki w gabinecie straszne, bałagan, brak profesjonalnego fotela, badanie odbywa się na leżance. Brudne jednorazowe przyrządy wrzucane są do wiklinowego kosza na śmieci w którym nie ma nawet foliowego worka. Lekarz robiąc ciężarnej pacjentce USG jedna ręką robi badanie, w drugiej trzyma chusteczkę i smarka. Do tego nie wystawia rachunku za wizyte, obiecuje, obiecuje, że wyśle na maila po skontaktowaniu się z nim, jednak w moim przypadku to nigdy nie nastąpiło.

bardzo profesjonalny. Wykryl u mnie ciaze pozamaciczna i od razu skierowal na leczenie szpitalne metotrexatem dzieki temu uniknelam operacji. Teraz jestem juz w drugiej ciazy i wszystko jest ok