Robert Fidyk

JEST PROFESJONALNY LECZ NIE INFORMUJE PACJENTA O CENACH NIE DAJE ŻADNYCH RACHUNKÓW I TO MI SIE NIE PODOBA BO NIGDY NIE WIESZ ILE ZAPLACISZ?

Potwierdzam opinię: Najlepszy stomatolog na świecie !!!! Gorąco polecam każdemu Pana Doktora. Bardzo kompetentny, świetny fachowiec,dokładny, miły, uprzejmy i wyrozumiały.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Pana Doktora poleciła mi moja koleżanka, której pięknie i bez stresu wyleczył bardzo chore ząbki.

Jego uwagi są dość nie na miejscu. Młody i przemądrzały. Wizyta okazała się niemiłą koniecznością. Nie wrócę.

Stomatolog kompetentny, budzący zaufanie, miły, traktujący każdego pacjenta indywidualnie, zdecydowanie godny polecenia!!! Jednym słowem ... najlepszy!!!

Jednym słowem ... najlepszy!!!

Bardzo dobry Lekarz kompetentny ,zdecydowany polecila bym go ,i polecam wszystkim ,

Polecam!!!!! Super gość i super stomatolog!!!

Polecam!!!!! Super gość i super stomatolog!!!

Osoba godna zaufania, kompetentna. Lekarz, dla którego praca jest pasja. Polecam wszystkim!

nie ma to jak samemu sobie opinie wystawiac Panie r

nie ma to jak samemu sobie opinie wystawiac Panie r

Najlepszy dentysta na świecie!!!!!Polecam

Najlepszy dentysta na świecie!!!!!Polecam

Witam. Ocena negatywna i uzasadniona. Źle zrobione implanty, wszystkie 6. Niestety musiałem je usunąć u innego stomatologa, bo ten mimo, że je zalozyl, to nie chciał ich ściągnąć, co jest komplatną patologią. Był niemiły i po prostu chamski. Nie chciał oddać pieniedzy. Kosmos... zdecydowanie odradzam.