Robert Fidyk

Jego uwagi są dość nie na miejscu. Młody i przemądrzały. Wizyta okazała się niemiłą koniecznością. Nie wrócę.

Bardzo profesjonalny, miły stomatolog. Nie leci na kasę tylko chce solidnie wykonać swoją usługę. Ja chodzę do niego już kilka lat i nie zamierzam zmieniać lekarza. POLECAM. Ne jest drogi.

Zdecydowanie zawiodłem się na Panu doktorze, przecierpiałem wiele dni i ogólnie szkoda gadać. Ja bym odradzał.

Najlepszy lekarz na świecie!!!!!kompetentny,perfekcyjny,zdecydowany.Zadbał o mój uśmiech i przy okazji wyleczył paniczny lęk przed stomatologiem.Polecam pana doktora wszystkim bo naprawdę warto!!!!!!!!!!!Król Justyna

Polecam!!!!! Super gość i super stomatolog!!!

Polecam!!!!! Super gość i super stomatolog!!!

Bardzo dobry Lekarz kompetentny ,zdecydowany polecila bym go ,i polecam wszystkim ,

Jedyne co mi przeszkadzało to kolejka, zawsze ful ludzi do Pana doktora. Odbudował mi zęba na korzeniu (spartolili mi go poprzedni lekarze, którzy leczyli go bez skutku aż do zniszczenia). Polecam, mi poleciła go koleżanka, która do niego poszła też z polecenia kogoś innego. Nawet teraz kiedy mieszka w Irlandii gdy ma problem wraca do Polski tylko do niego.

Stomatolog kompetentny, budzący zaufanie, miły, traktujący każdego pacjenta indywidualnie, zdecydowanie godny polecenia!!! Jednym słowem ... najlepszy!!!

Jednym słowem ... najlepszy!!!

Osoba godna zaufania, kompetentna. Lekarz, dla którego praca jest pasja. Polecam wszystkim!

Potwierdzam opinię: Najlepszy stomatolog na świecie !!!! Gorąco polecam każdemu Pana Doktora. Bardzo kompetentny, świetny fachowiec,dokładny, miły, uprzejmy i wyrozumiały.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Pana Doktora poleciła mi moja koleżanka, której pięknie i bez stresu wyleczył bardzo chore ząbki.