Robert Fidyk

Trafiłam wczoraj do lekarza z polecenia. 8-mka źle się wyrżnęła, obdzwoniłam ok 20 lekarzy ponieważ z bólu wyłam 3 dni, TAK WYŁAM, żaden prywatny, ani na NFZ dentysta nie chciał mnie przyjąć, bo terminy, nie dość że terminy, to ceny z kosmosu. Byłam na skraju załamania, bezsilności i nagle bliska mi osoba wysłała numer kontaktowy do Pana Roberta. Wyjaśniłam doktorowi przez telefon, że nie wytrzymam z bólu dłużej , że pojawiła się temperatura i tego się nie spodziewałam, lekarz kazał od razy przyjechać. W drodze do lekarza dostałam jeszcze dwa telefony czy jadę, ponieważ czekają na mnie. Wizyta przebiegłą całkowicie bezboleśnie, ja nie wiem, ale znieczulenie było tak podane, że nie czułam na prawdę nic, ząb Pan doktor wyrwał jednym ruchem i całkowicie bezboleśnie. Był bardzo miły i stworzył taką atmosferę że miałam wrażenie że znam się z nim kupę lat, wiadomo przy takiej atmosferze człowiek się rozluźnia i mniej stresuje. Jestem bardzo wdzięczna że jako on jedyny udzielił mi fachowej opieki i że pomógł mi, gdy ja całkowicie straciłam nadzieje, zapłaciłam na prawdę mało i jeśli do dentysty, to wiem że tylko do niego. Pozdrawiam Daria Synowska

Potwierdzam opinie,najlepszy fachowiec , stomatolog.Bardzo kompetentny ,dokładny, estetyczny z brzydkiego uśmiechu potrafi zrobić dzieło sztuki ,pod względem leczenia i protetyki.Posiada wieloletnią praktykę , profesjonalne sprzęty, które skracają czas leczenia a znieczulenie jest bezbolesne.Swoim podejściem do pacjenta szybko potrafi rozładować stres. Wszystkim polecam Pana Doktora -100%

Wspaniały lekarz, kompetentny z doskonałym podejściem do pacjenta. Jestem dozgonnie wdzięczna za ogromny wkład pracy włożony w trudne leczenie mojej blisko dziewięćdziesięcioletniej mamy. Dziękuję Panie Doktorze. Ewa Jakubczak

Dziękuję Panie Doktorze.

Ewa Jakubczak

nie ma to jak samemu sobie opinie wystawiac Panie r

nie ma to jak samemu sobie opinie wystawiac Panie r

Bardzo dobry kontakt i współpraca z pacjentem. Trzeba czekać w kolejce, ale zdecydowanie polecam.

Pan doktor w bardzo profesjonalny sposób wyrwał mi ósemke. Nawet nie wiedziałam kiedy...do tego uprzejmy i zabawny.Byłam przerażona idąc na taki zabieg gdyż słyszałam różne opinie, jednak gdy siadłam na fotelu juz wiedziałam że nie będzie zle:)Po wyrwaniu nadal nie czuje bólu:)jak najbardziej polecam:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz leczenia.solidnie wykonuje swoją pracę. POLECAM.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz leczenia.solidnie wykonuje swoją pracę.
POLECAM.

Lekarz godny polecenia. Dba o dobro pacjenta

Lekarz godny polecenia. Dba o dobro pacjenta

Witam. Ocena negatywna i uzasadniona. Źle zrobione implanty, wszystkie 6. Niestety musiałem je usunąć u innego stomatologa, bo ten mimo, że je zalozyl, to nie chciał ich ściągnąć, co jest komplatną patologią. Był niemiły i po prostu chamski. Nie chciał oddać pieniedzy. Kosmos... zdecydowanie odradzam.

JEST PROFESJONALNY LECZ NIE INFORMUJE PACJENTA O CENACH NIE DAJE ŻADNYCH RACHUNKÓW I TO MI SIE NIE PODOBA BO NIGDY NIE WIESZ ILE ZAPLACISZ?