dr n. med. Robert Gajdadr n. med. Robert Gajda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Robert Gajda

Kardiolog

Specjalizuję się w kardiologii sportowej, jestem specjalistą kardiologii i medycyny sportowej. Jako były wyczynowy biegacz - wielokrotny mistrz Polski AZS, do dziś czynnie uprawiający różne dyscypliny sportu np. biegam maratony, windsurfing, snowboarding - mam dobre przygotowanie do pracy ze sportowcami.
Przychodnia, którą prowadzę zatrudnia ponad 200 osób personelu, w tym ok. 100 lekarzy.
Diagnozujemy i leczymy prawie wszystko.

Podpisuje się pod tymi opiniami ! Lekarz bardzo dobry i uprzejmy,Leczenie w pełni profesjonalne. Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z całej grupy Gajda-Med. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

To bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam! - Jestem czynnym sportowcem, półzawodowcem - trenuję bieganie. W ostatnim czasie zaobserwowałem u siebie dziwne bóle w klatce piersiowej, Pana doktora znalazłem przez internet, nie było żadnego problemu z umówieniem się na wizytę - przeanalizował moje wcześniejsze wyniki, dodatkowe badania zrobił mi na miejscu. Na szczęście mogę dalej trenować stosując się oczywiście do jego zaleceń.

Specjalista wysokiej klasy z doświadczeniem. Bardzo kontaktowy. Niezwykłe podejście do pacjenta chyba zawsze z poczuciem humoru, co wpływa odstresowująco. Bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadza wywiad, nic nie przeoczy. Otwarcie mówi czego można się spodziewać, jeśli potrzeba to jasno i zrozumiale wytłumaczy w czym tkwi problem. Pełen pozytywnej energii z zapałem i jednocześnie z rozwagą przystępuje do leczenia, jest godny zaufania.

Wybitny specjalista, kardiolog sportowy i czynny sportowiec - takie połączenie gwarantuje doskonały kontakt ze sportowcami. Przyjmuje w Pułtusku, w przychodni dysponuje super sprzętem pozwalającym na postawienie diagnozy podczas jednej wizyty - wiem bo korzystałem. Polecam wizytę u Pana doktora wszystkim, którym coś dolega oraz tych którzy chcą mieć pewność, że spokojnie mogą dalej trenować !!!

Ostro biegam, niestety lekarz rodzinny niewiele mógł poradzić na moje sporadyczne bóle w klatce piersiowej. Trafiłem do Doktora Gajdy i po jednej wizycie i szeregu badań przeprowadzonych w gabinecie (EKG, Echo, cukier, cholesterol) wszystko jest jasne. Z ręką na sercu polecam:)

Zdecydowanie polecam, wizyta niezwykle konkretna, wszystkie badania na miejscu i od reki no i oczywiście odpowiednio dobrane leki, nie ma też problemu np. z założeniem Holtera, czy zrobieniem EKG. jedyny minus - trzeba przyjechać do Pułtuska:)

Świetny lekarz. Polecam z całym przekonaniem. Mi Pana doktora polecił kolega, jestem pod jego opieką już dwa lata - dzięki temu świetnie się czuje i mogę bezpiecznie trenować. Polecam!

Profesjonalista z bardzo dobrym kontaktem, wzbudza zaufanie i uczucie, że jest się w dobrych rękach. Doktora cechuje skrupulatność i dokładność, a także ostrożność w podejmowaniu diagnoz. Na miejscu wykonuje EKG i Echo, zatem pacjent może liczyć na pewną diagnozę, powodującą skuteczność w leczeniu. Oby każdy specjalista w swojej dziedzinie był tak kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Pan doktor jest znakomitym specjalistą. Konkretny, skupiony i bardzo rzeczowy. Polecam z ręką na sercu.

bardzo dobry lekarz, mi bardzo pomogl, specjalista w dziedzinie kardiologii, wszystkie badania robi ma miejscu

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Pułtusk"?

ESTETMED
Staszica 11