dr Robert Gardockidr Robert Gardocki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr Robert Gardocki

Związany z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Był konsultantem ginekologii i położnictwa w szpitalu na Islandii. Wieloletni asystent na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Pracował jako lekarz w United States Peace Corps. Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych. Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa oraz ultrasonografii piersi.

Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych, w tym histeroskopii i laparoskopii.

Jestem zadowolona bardzo miły lekarz miła atmosfera mało jest takich lekarzy jak polecam 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!

Bardzo dobry lekarz, szczegółowy, wszystko wytłumaczy i poświęci tyle czasu ile trzeba. Od początku ciąży która była bardzo ryzykowna bo zaczęła się krwiakami, a teraz jest niewydolność nerki , poświęca swoją uwagę na pacjenta i analizuje każda informacje i szuka rozwiązania. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuje

Podpisuję się rękami i nogami pod wcześniejszymi opiniami o panu doktorze! Przesympatyczny człowiek, nie spotkałam się do tej pory z takim podejściem lekarza do pacjenta. Polecam pana doktora bo zawsze staje na wysokości zadania.

Do Pana Doktora trafiłam 3 lata temu z polecenia koleżanki, byłam wtedy załamana bo mój ówczesny ginekolog powiedział,że nie będę mogła mieć dzieci. Na wizytę do Doktora szłam żeby otrzymać drugą opinię lekarską i nie wiązałam jakiś większych nadziei że coś się zmieni. Pierwsza wizyta trwała na prawdę długo bo emocje puściły i bardzo płakałam, Pan Doktor powiedział, że póki nie zrobimy odpowiednich badań nie ma co wyrokować.Zrobiłam badania, wróciłam do Doktora, powiedział że łatwo nie będzie ale nie mówimy nie. I tym sposobem dziś mogę cieszyć się ze ślicznej córeczki. Bardzo dziękuję i polecam!

Bardzo, bardzo dobry lekarz! Miałam okazję odwiedzić wielu ginekologów ale dr Gardocki jest bez wątpienia najlepszym u jakiego byłam. Wysoka kultura osobista i świetne podejście do pacjentek to cechy pana doktora.Wizyta przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze a badanie jest bardzo delikatne. Polecam

Ciężko mi dobrać słowa żeby opisać jakim wspaniałym lekarzem ale też człowiekiem jest dr Gardocki. Wizyty u niego to sama przyjemność, jest przesympatyczny i bardzo kulturalny, do takich lekarzy chodzi się z ochotą i wychodzi z gabinetu z uśmiechem na ustach. Polecam

Miałam problemy z zajściem w ciążę bo kiedyś poroniłam. Dzięki wspaniałemu podejściu Pana Doktora Gardockiego, jego ogromnej wiedzy i prawidłowemu leczeniu mam pięknego i zdrowego synka. Polecam z całego serca!!

kompetentny i konkretny, szczegółowo o wszystko pyta, dokładnie bada (delikatnie), podczas całej wizyty jest bardzo miły

bardzo dobry lekarz, posiada dużą wiedzę i kompetencje, bardzo szybko rozpoznaje jaki jest problem i dobrze leczy. polecam