prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda, Neurolog, Neurochirurg

Z całego serca polecam PROFESORA GASIKA anioł nie człowiek .Operacja na kręgosłup w 2018 miałam na Banacha od tamtego czasu miałam ból nie do zniesienia i paraliż nogi lekarze z Banacha twierdzili że oszukuje ,szukałam pomocy u innych lekarzy specjalistów bez skutku aż dostałam od znajomego polecenie Profesora .Jestem 2 miesiąc po operacji przez Profesora i cieszę się życiem bez bólu. Jestem wdzięczna Profesorowi za pomoc i opiekę. Szpital na Spartanskiej ma najlepszą opiekę medyczną .Dziękuję jeszcze raz Profesorowi i całemu zespołowi na neuroortopedii 😍

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. Nie wiedziałam, co mnie czeka i jestem naprawdę mile zaskoczona. Nie zabrakło tu ludzkiej życzliwości. Na oddziale panowała ciepła atmosfera ...

Nie wiedziałam, co mnie czeka i jestem naprawdę mile zaskoczona. Nie zabrakło tu ludzkiej życzliwości. Na oddziale panowała ciepła atmosfera pomimo ogromu pracy. Czułam się, jakbym miała indywidualną opiekę, choć pacjentów było wielu. Przez całą dobę zespół lekarzy, pielęgniarek i pracowników szpitala zajmował się mną profesjonalnie i z zaangażowaniem oraz z pełną wyrozumiałością i empatią.
Ich uśmiech i pogoda ducha dodawała mi optymizmu w trudnych chwilach, gdy leżałam bez szans na najkrótszy spacer po korytarzu. Uważam, że szpital powinien być uznany jako wzorcowy a każdemu pacjentowi życzę właśnie takiej kompetentnej opieki. Wdzięczna pacjentka – Jolanta l. 70

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek,bardzo pomógł mnie i mojej żonie.Bardzo dziękujemy.Takiego lekarza polecamy wszystkim kto ma kłopoty z kręgosłupem.

Moja choroba rozpoczęła się w maju 2012 roku – lewostronny ucisk na nerwy całej nogi + tzw. opadająca stopa. Po szeregu błędnych diagnoz pod koniec września trafiłam do profesora Roberta Gasika, neuroortopedy i neurologa. Po wizycie u Profesora odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą, miłym i doświadczonym, który wszystko mi wytłumaczył i zapewnił, że po operacji bóle na pewno ustąpią. Operację miałam w styczniu 2013. Ból ustąpił natychmiast po operacji. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Profesora wcześniej, oszczędziłoby mi to bólu. Jestem bardzo wdzięczna profesorowi Robertowi Gasikowi za bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzoną operację. Profesor Robert Gasik jest profesjonalistą w każdym calu i wysokiej klasy specjalistą, któremu bez obawy można powierzyć zdrowie. Mogę Go zarekomendować wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem. Serdecznie dziękuję Panie Profesorze!!! :) Jola Chościłowicz, Warszawa

Pan prof. Robert Gasik jest kierownikiem kliniki neuroortopedii w Instytucie Reumatologii. Bardzo wszystkim polecam tego lekarza, dzieki niemu powielu latach różnych konsultacji i leczenia, wreszcie chodzę BEZ BÓLU!!! dodatkowo, to jest wyjątkowo miły i cierpliwy lekarz, taki doktor z powołania. wymierający gatunek, dlatego mój pełen szacunek i uznanie, bo to jest jeszcze stosunkowo młody człowiek.

Bardzo polecam prof.Gasika wszystkim osobom z problememi z kręgosłupem.wybitny specjalista, cudowny człowiek!

Daję noty 5 tylko dlatego ze nie można wyższych. Modelowe podejście do pacjenta, fachowość w każdym calu. Polecam wszystkim.

gorąco polecam, wspaniały specjalista od chorób kręgosłupa.

gorąco polecam, wspaniały specjalista od chorób kręgosłupa.

polecam wszystkim kyórzy mają problemy z kręgosłupem świetny fachowiec pełen profesjonalizm