lekarz Robert Gołąb

3,2
2,9
3,1
3,4

Pomyliłam się co do wstępnej oceny lekarza, po dzisiejszej konsultacji bardzo bardzo dokładnie dowiedziałam się jak najlepiej działać z moim problemem, mimo wszystko po diagnozie i niekompetentny leczeniu innego lekarza rozwiał moje wątpliwości i zaproponował bym przychodziła na konsultacje sprawdzać postępy obecnego leczenia. Dusza człowiek Ewa

Bardzo słaby lekarz! Jak można zaufać komuś, kto nie da nawet powiedzieć o co chodzi, tylko od razu stawia diagnozę i narzuca terminy. Zero rozeznania, że ktoś może pracuje i nie może w czasie narzuconym przez wielkiego pana doktora. A idźcie wy z takim specjalistą!

Mnie wyleczył z mojej dolegliwości z którą inni dermatolodzy nie radzili sobie przez 4 lata. Polecam.

Dr umawia się z pacjentem na godzinę co innego pisze na karcie do rejestracji a potem z pretensjami do pacjenta ze dzisiaj już za późno i proszę przyjść za tydzień, brak szacunku dla drugiej osoby

Zrozumiały o rozdmuchanym ego. Krytykował innego lekarza przy mnie. Nie polecam, wg niego wszystko to łuszczyca. Na szczęście inny lekarz szybko rozpoznał chorobę.

Zrozumiały o rozdmuchanym ego. Krytykował innego lekarza przy mnie.

bardzo ciepliwy, dużo czasy poświęca pacjetowi, nie opiera się tylko na tym, co widać gołym okiem na skórze, ale stara się dojść przyczyny zjawiska skórnego

Dr Gołąb jest lekarzem nie zasługującym na pozytywną opienie. Owszem sympatyczny, uśmiechnięty, jednak do problemu podchodzi na zasadzie "proszę zastosować TO, może zadziała". Nie rozpoznał w moim przypadku łuszczycy, której objawy na skórze (grudki łuszczycowe) zalecił "zdrapać paznokciem"..

trafna i szybka diagnoza, godny polecenia lekarz

trafna i szybka diagnoza, godny polecenia lekarz

kompetentny, rzeczowy i uprzejmy. w 100% polecam

kompetentny, rzeczowy i uprzejmy.
w 100% polecam

Lekarz ten minął się z powołaniem. Nie powinien w ogóle leczyc. Raz, że nie potrafi a dwa, że nie ma podejścia. Gbur i olewator. Pacjent jest dla niego "złem koniecznym", a zawód swój traktuje czysto-. biznesowo. Stanowczo nie polecam!!!