lekarz Robert Grochoła

Uważam, że na tym terenie nie ma lepszego lekarza, niż dr Grochoła. Ma wiedzę, jest kompetentny, nie bagatelizuje żadnych problemów. Wszystko dokładnie tłumaczy, zleca potrzebne badania. Nigdy nie miałam problemów z zapisaniem się na wizytę. Polecam tego lekarza zarówno na pierwszą wizytę, jak i do prowadzenia ciąży.

Świetny lekarz, zawsze znajdzie czas i skieruje na niezbędne badania. Kompetentny i rzetelny. Badania wykonywane są dokładnie, wszystko wyjaśnione.

Lekarz z powołania. Dokładny, sumienny, życzliwy, miły i bardzo delikatny przy badaniu. Wnikliwie tłumaczy stan pacjenta, zachęca do samokontroli.

Lekarz z powołania.
Dokładny, sumienny, życzliwy, miły i bardzo delikatny przy badaniu.
Wnikliwie tłumaczy stan pacjenta, zachęca do samokontroli.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Prowadził początki mojej ciąży, kontrolowalam się u niego przed jak i po porodzie, w czasie ciąży musiałam korzystać z usług miejscowego "magika" czego teraz z perspektywy lat żałuję, bo po porodzie dostałam krwotoku i zakażenia, z powodu zaniedbań miejscowego lekarza. Pan dr Robert dokładnie i sumiennie podjął się leczenia mnie, za co jestem mu wdzięczna, być może dzięki niemu uniknelam sepsy. Jeżeli będę jeszcze w ciąży na pewno bede chodzix na wizyty do doktora, I nie zamienię go na żadnego innego

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Najlepszy lekarz z powolaniabi z poswiecenie bez reszty oddany swojej pracy bardzo analuzuje kazdy szczegol i kazdym szczegokem sie przejmuje.Nie ma lepszego ani w Warszawie ani w Krakowie ani w slynnej Pro-Familii.Ten lekarz ma dobre czule serce jest bezgranicznie pracy poswiecony czuly mily po prostu dibry lekarz najlepszy .Gdyby to zalezalo ode mnie powinien otrzymac specjalna nagrode za swoja prace.Jest najlepszy bez dwoch zdan mily czuly kompetentny.Ja i tak mu przyznaje order usmiechu wdziecznych pacjentek i osobista nagrode Nobla ☺

Muszę powiedzieć że pan Doktor jest sympatyczny, kompetentny i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Prowadzi właśnie moją pierwszą ciąże. Jestem zadowolona jednak zdarza się, że pan Doktor ma często zły dzień lub któraś z pacjentek go wkurzy wtedy potrafi nawet być troszkę niemiły. Ale można mu to wybaczyć. Polecam bardzo.

Ginekolog godny polecenia! Zawsze dokładnie wykonuje badanie, opisuje problem, tłumaczy i poświęca duzo czasu pacjentce bez względu czy to prywatna wizyta czy na Nfz. Prowadziłam u niego ciąże, nie bagatelizowal problemów jakie mnie spotkały w ciazy, kierował na wiele badań, w razie potrzeby na szpital. Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego. Jedyny minus, długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę mimo ustalonych godzin.

Ginekolog godny polecenia!
Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego.

Bardzo dobry lekarz. Leczę się już u niego przez 13 lat . Przeprowadził mnie już przez 4 ciąże i jeśli mogę poròwnać Pana doktora z innymi lekarzami , u ktòrych leczyłam się już wcześniej, a było ich co najmniej pięciu, to żaden mu nie doròwnuje.

Bardzo uprzejmy ;) słucha i poświęca duzo czasu , zdecydowanie polecam !

Bardzo uprzejmy ;) słucha i poświęca duzo czasu , zdecydowanie polecam !

Idealny! Miły, sympatyczny wszystko dokładnie wytłumaczy. Jest to lekarz do którego będę zawsze wracała w razie potrzeby. Godny polecenia.