lekarz Robert Grochoła

Niestety mi Pan doktor nie pomógł, stwierdził, że "taka moja uroda"i jedyne wyjście jakie widział to tabletki antykoncepcyjne. Dodam, że jestem młodą osobą, która nie ma jeszcze dzieci i nie chciałam faszerować się hormonami. Na szczęście trafiłam na innego lekarza, który znalazł inne wyjście niż hormony. Obecnie jestem w trakcie kuracji i jest duża poprawa. Dlatego dziewczyny szukajcie odpowiednich lekach, tabletki antykoncepcyjne to nie cukierki- pamiętajcie.Uważam, że nie zaszkodzi, ale i nie pomoże

Mam nadzieje ze to dobry lekarz poleciła mi go szwagierka:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bardzo dobry lekarz,przede wszystkim miły,uprzejmy,dokładny i "delikatny":)jezdze ponad 40 km na wizyte do niego,bo mu ufam a on szanuje mnie jako pacjenta.

Zdecydowanie polecam!! Lekarz z prawdziwego powołania. Interesuje się pacjentkami i poświęca im dużo czasu:)

Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas dla pacjentki, szczegółowo tłumaczy wszystkie kwestie. Jest cierpliwy i uprzejmy.Liczy się dla niego zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta, co nie raz udowodnił. Polecam tego lekarza.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, a co najważniejsze bardzo przystępny i sympatyczny. Polecam.

najlepszy ginekologh jakiego znam a u kilku bylam, prowadzilmoją ciążę i naprawdę nie zmieniłabym Go na innego:)

super lekarz pomaga naprawde a to sie ceni mialam torbiela i dzieki niemu jestem zdrowa nigdy nie zamienie go na innego lekarza polecam zdecydowanie:)

Wspaniały lekarz. Wcześniej chodziłam do kobiety,jednak źle to wspominam. Siostra poleciła mi właśnie tego lekarza i z czystym sumieniem jestem strasznie zadowolona:) Mimo mojego wieku...traktował mnie jak dojrzałą kobietę:):) wszystko na spokojnie mi wyjaśnił....hehe nawet narysował:):):)

Wspaniały lekarz. Wcześniej chodziłam do kobiety,jednak źle to wspominam.

Przestałam chodzić do tego ginekologa ponieważ za każdym razem traktował mnie jak dziecko, mimo że 18stke skończyłam ładnych parę lat temu ;) nie wiem czy miałam takiego pecha i trafiałam za każdym razem na jego "gorszy dzień" ?