świetny specjalista, polecam wszystkim, którym nie udało się zaczerpnąć fachowej opinii u innych lekarzy, spotkałem się z wieloma opiniami na temat mojej dolegliwości, jednak Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiegło w ekspresowym tempie

Zajebiaszczy doktorek. Wyśmienita amputacja. Nie ta noga co prawda, ale mnie też się czasem jebie. Teraz przynajmniej już nigdy nie wstanę lewą nogą. Elo ;)

Lekarz który mówi prawde i ,,nie ściemnia'',wyleczył dolegliwośći o których słyszałam wcześniej że są do wyleczenia !.Polecam !.

Rewelacyjny i kompetentny lekarz, świetny fachowiec, szybka i dokładna diagnoza, bez zbędnych badań i długich konsultacji, polecam jak najbardziej

lekarz dobiera dobra rehabilitacje zabiegi skuteczna uwazam ze mozna go rekomendowac.

lekarz dobiera dobra rehabilitacje zabiegi skuteczna uwazam ze mozna go
rekomendowac.

Uwazam ze to bardzo dobry fachowiec!.BYLEM WCZESNIEJ U KILKU ORTOPEDOW,WSZYSCY CHCIELI NMIE OPEROWAC!.Doktor przedstawil kilka mozliwosci leczenia,ich zalety i wady!.biorac pod uwage moje obciazenia kardiologiczne(o ktore mnie wczesniej nikt nie pytal)!.Po zastosowanym przez Pana doktora leczeniu czuje 100%poprawe!!!.

Bardzo dobry specjalista z szerokim podejściem do problemów zdrowotnych[niekoniecznie wszystko do gipsu,niekoniecznie wszystko zoperować!!!].Szczególnie na zdjęciach RTG widzi patologie,które inni uwazają za normę?!.Doskonale leczy świeże zmiany urazowe!.Duża skuteczność stosowanej rehabilitacji!.Godny polecenia!!!.

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta i jego problemu zdrowotnego,wyjasnienie wielu sposobow postepowania!.Szybkie i skuteczne leczenie!.Zadko spotyka sie takich lekarzy!.POLECAM!!!.

Szybka i konkretna diagnoza!.Odpowiednio dobrane leczenie!.Teraz bez bolu moge szusowac na nartach a poprzedniego roku musialem odpuscic!.Doktorze dziekuje!.

Wielokrotnie leczył urazy moich dzieci które grają w piłkę.Moge tylko podzienkować.Z całego serca mogę Doktora polecać!.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Szara 5