lekarz Robert Hawranek

Lekarz sądowy

2,4
2,4
2,5

Nie polecam. Poszukajcie innego. Najważniejsza kasa. Słowa i zapewnienia, o których mówi nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.

byłem na wizycie jako pacjent lekarza sądowego nawet nie potrafił odczytać ze zrozumieniem treści badania (pomylił datę zlecenia wykonania badania, którą odczytał jako datę wykonania badania) no cóż lekarz mylący się w podstawowych kwestiach nie może być dobrym specjalistą. Dziękuję Bogu, że mnie nie leczy

Brak słów...Zero uprzejmości i poszanowania dla drugiego człowieka. Taki lekarz nie powinien nazywać się lekarzem, obraża zawód. I niszczy całkowicie zaufanie do tej profesji. Te pozytywne opinie to pewnie autorstwa lekarza lub powiązaną z nim grupą...Omijać szerokim łukiem. AROGANCJA najwyższego szczebla!!!!!!!!! A "wynalazki" którymi leczy powinien się ktoś zająć... typu służba mundurowa. Ale ręka rękę myje... lekarz sądowy, więc "nie do ruszenia". Zobaczymy jak długo.

Doktor Hawranek jest lekarzem wzbudzającym zaufanie. Otwartym, cierpliwym i odpowiadającym spokojnie na pytania. Dodatkowo ma pozytywny stosunek do pacjenta szcerze nie rozumiem ludzi którzy piszą takie opinie o Panu doktorze, w gabinecie panuje przyjazna, luźna atmosfera. Moim zdaniem jest specjalistą wysokiej klasy, Bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta Szczerze polecam doktora! I dziękuję jeszcze raz za fachowe podejście pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Zgadzam się z opinią poniżej. Arogancja, chamstwo i bezczelność bije od tego lekarza na odległość. Zero zainteresowania chorobą i problemem pacjenta.

Nie polecam! Chamski i arogancki, niedbale wykonane badanie i szybko skasowane pieniądze. Brak szacunku

lekarz konkretny finansowo stafki z kosmosu prosto do szuflady zapomina rozliczyć się z fiskusem polecam przy przekretach

Gbur, nikomu nie polecam tego goscia bo niewiem czy mozna go nazwac lekarzem , patrzy ino zeby dostac dobrą koperte albo namawia na droge wizyty w jego prywatnej klinice które nic nie daja

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonale zorientowany w nowościach stosowanych w ortopedii. Ma wyczucie jeśli chodzi o diagnozę. Bardzo dobry chirurg. Można wyczuwać niedosyt ilości poświęconego czasu, ale jest on wystarczający by dobrze leczyć. Chyba nie lubi "pogaduch" o chorobie, tylko konkretne działanie. Polecam bez zastrzeżeń.

Może kiedyś się starał, ale teraz jest zdecydowanie lepszym menadżerem niż lekarzem. Bez postawionej diagnozy(\zresztą błędnie - potwierdził to rezonans zlecony przez innego ortopedę) na podstawie tylko dotyku kolana zleca falę uderzeniową(jeden zabieg 100zł - seria ok 6 zabiegów) w swoim gabinecie jako cudowną terapię na wszystkie dolegliwości. Nie plecam!!!!