lekarz Robert Jagaciaklekarz Robert Jagaciak - zdjęcie profilowe

www.drjagaciak.pl

przyjęcia w inne dni po rejestracji telefonicznej

www.drjagaciak.pl

przyjęcia w inne dni po rejestracji telefonicznej

Wspaniały lekarz, pełen empatii i chęci niesienia pomocy. Jego wiedza i doświadczenie oraz wrodzone ciepło, a także szacunek do drugiego człowieka powoduje, że pacjent ma poczucie bezpieczeństwa i z pełnym zaufaniem poddaje się leczeniu. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam w 100% . Oby takich ludzi było więcej.

Zdecydowanie mogę polecić dr Jagaciaka ! Jest to lekarz zaangażowany w swoją pracę, troszczy się o pacjenta. Nie ma problemu z kontaktem. Wszystko szczegółowo zostaje wyjaśnione na wizycie.

Cudowny człowiek o cudownym sercu. Lekarz z powołania, pełny empatii i wiedzy. W dzisiejszych czasach trudno o takiego specjalistę. Serdecznie polecam

Doktor Robert to bardzo ciepły człowiek o wielkim sercu. Ludzie szukający pomocy u lekarza onkologa idą tam pełni obaw i strachu. Doktor Jagaciak to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Wytłumaczy, ma w sobie spokój, podchodzi do ludzi z sercem. Potrafi w odpowiedni sposób przekazać nawet najgorsze informacje. Bardzo kontaktowy. Jeśli mam być szczera, byłam pod wrażeniem jego podejścia i ciepła które z niego emanuje. Z czystym sumieniem polecam. Gdy sama będę potrzebowała konsultacji z lekarzem onkologiem, to wiem gdzie wrócę🙂. Jeszcze raz dziękuję za spokój, rozwianie wszelkich wątpliwości, poświęcenie czasu. ...

Z poważaniem i wyrazami szacunku.... Marta

Gdyby można było dać więcej gwiazdek to ja bardzo chętnie. ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Wspaniały człowiek i lekarz. Polecam 😊 Takiego miłego jeszcze nie spotkałam. Zdecydowanie lubi ludzi i swoją pracę.

Gdyby można było dać więcej gwiazdek to ja bardzo chętnie. ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Wspaniały człowiek i lekarz. Polecam 😊
Takiego miłego jeszcze nie spotkałam. Zdecydowanie lubi ludzi i swoją pracę.

Bardzo miły. Konkretny. Rzeczowo tłumaczy. Nie owija i nie ściemnia. Uprzejmy. Zabieg bezbolesny i wykonany bardzo starannie. Polecam w 100%.

Polecam bardzo sympatyczny i konkretny lekarz!!!Bardzo szybka diagnoza!!!!Godny polecenia.Jesli czyta to Pan to serdecznie dziekuje za pomoc i szybka diagnoze 😃

Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy prawej pachwiny guza. Z przerażeniem udałam się do chirurga onkologa- bo tam mnie skierowano. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z Panem Robertem i już na drugi dzień przyjął mnie na badanie. Podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Diagnoza okazała się być w tym momencie najlepszą z możliwych-przepuklina pachwinowa. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Dla pewności skierował do pracowni USG, gdzie cały czas mi towarzyszył i pocieszał. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Wszystko to idzie w parze z urokiem osobistym Pana Roberta:) Zmieniło się moje myślenie o służbie zdrowia i mam nadzieję że na długo takie pozostanie:) Pozdrawiam serdecznie

Niesamowity lekarz, bardzo ciepły, cierpliwy i troskliwy wobec swojego pacjenta:) z wielką kulturą osobistą:) odpowie na wszystkie pytania i pocieszy, byłam i jestem Jego pacjentką i nie mogłam trafić lepiej :) 2 tygodnie temu miałam cholecystektomię (usunięty pęcherzyk żółciowy) i czuję się świetnie, bardzo dobrze wspominam pobyt w szpitalu:) leczenie u Niego to czysta przyjemność :)Polecam tego lekarza !!! Cudowny człowiek, przeczy wszystkim opiniom o tym że lekarze są wyniośli i niedostępni:) myślałam że tacy wspaniali lekarze są tylko w amerykańskich serialach :) Panie Doktorze jeśli to Pan przeczyta to jeszcze raz dziękuję i ciepło pozdrawiam :) będę wszystkim Pana polecała i do zobaczenia - niekoniecznie akurat na oddziale :)))

Polecam lekarza w 100%!. Prawidłowe podejście do chorego, miły, posiadający wiedzę oraz praktyke. Pomoże, oraz doradzi o każdej porze dnia i nocy. Pozdrawiam SERDECZNIE