lekarz Robert Jagiełło

Nie wiem jak możliwe żeby jeden lekarz miał tak sprzeczne opinie, wspaniałe i negatywne. Dla jednych jest wspaniały dla innych arogancki? Ja niestety mam złe doświadczenia po krótkotrwałym kontakcie z tym " lekarzem". Pacjentów traktuje przedmiotowo, arogancki, krzyczy na pacjentów, obraża. Nie interesuje się pacjentem. Szkoda nawet czasu by opisywać jego zachowanie. Kto może niech unika.

Cudowny człowiek, wspaniały specjalista, nie traktuje ludzi przedmiotowo, poświęca czas zarówno pacjentowi jak i jego rodzinie. Od mojej operacji minęło już 9 lat, każdego dnia czuje ogromna wdzięczność w sercu za to co dla mnie zrobił!

Jeśli anioł stąpałby po Ziemi to byłby to dr Jagiełło. Dziękujemy za profesjonalizm, wyrozumiałość i dyspozycyjność o każdej porze.

Fajny lekarz czasami ma swój świat i swoje kredki ale ogólnie jestem zadowolony z usług doktora. Godny polecenia.

Wspanialy a przede wszystkim ludzki lekarz. Bardzo dobry specjalista i chirurg. Jak najwiecej takich lekarzy w Polsce. Godny polecenia.!!!

Miałam 22 lata jak trafiłam do IGiChP z rakowiakiem. Wczoraj minoł rok jak poznałam dr Jagiełło. Na początku nie bylam zachwycona,że lekarzem prowadzącym jest mężczyzna. Z czasem wszystko sie zmieniło bardzo dr Jagiełło polubiłam.Nie zamieniłabym doktora na żadnego innego.Bardzo mi pomógł przed i po operacji jest świetnym lekarzem. Jedyny w swoim rodzaju!!!! :) Dziś jestem w dobrej formie.Cieszę sie bardzo,że trafiłam na dr R.Jagiełło:):):) POLECAM!!! Kinga

Świetny lekarz i człowiek. Fachowość w najwyższym stopniu. Polecam serdecznie! Kompleksowe podejście, czas poświęcony pacjentowi i troska sprawiły, że pobyt w szpitalu minął przyjemnie.

Po wykonanym prywatnym zabiegu niechęć w udzielaniu informacji na temat zagrożenia zdrowia i ew. życia. Prywatnie nie polecam, państwowo nie wiem.

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, jednak widzę że są i takie które pokazują jaka jest prawda. Jestem zawiedziona zachowaniem pana doktorka, nie wybaczę mu tego, że przyjął pieniądze od mojego zdesperowanego męża, który dał mu je w tajemnicy przede mną, a w dodatku miałam wrażenie, że za bardzo próbuję się do mnie "zbliżyć"... Lekarz na pewno nie z powołania.

Spotkałam w swoim życiu dwóch świetnych lekarzy i obaj specjalizują się w torakochirurgii (na moje szczęście ;)) Dr Jagiełło zaskoczył mnie dokładną, szczegółową odpowiedzią - właśnie taką, której potrzebowałam. Wskazał kierunek, w którym mam iść. Dzięki niemu mogę odetchnąć i zacząć normalnie żyć. Plus jest bardzo sympatyczny i rozmowa z nim to sama przyjemność. Szczerze polecam!