lekarz Robert Jagiełło

Chirurg ogólny

3,7

Miałam 22 lata jak trafiłam do IGiChP z rakowiakiem. Wczoraj minoł rok jak poznałam dr Jagiełło. Na początku nie bylam zachwycona,że lekarzem prowadzącym jest mężczyzna. Z czasem wszystko sie zmieniło bardzo dr Jagiełło polubiłam.Nie zamieniłabym doktora na żadnego innego.Bardzo mi pomógł przed i po operacji jest świetnym lekarzem. Jedyny w swoim rodzaju!!!! :) Dziś jestem w dobrej formie.Cieszę sie bardzo,że trafiłam na dr R.Jagiełło:):):) POLECAM!!! Kinga

Lekarz Robert Jagiełło 10 dni temu przeprowadził moją operację w instytucie w W-wie. Był moim lekarzem prowadzącym, pacjent w wielkim stresie jest zagubiony i przerażony a Pan Jagiełło z poczuciem humoru rozmawia z pacjentem jednocześnie udzielając mu wyczerpującej informacji. Uważam, że jest kompetentny, rzeczowy i bardzo przystępny. Mojej rodzinie poświęcił dużo czasu cierpliwie tłumacząc chorobę i sposób leczenia nie okazując z tego powodu żadnego zniecierpliwienia. Zdobył moje zaufanie i godząc się na operacje byłam przekonana, że trafiłam w dobre ręce. Nie myliłam się 4 dni po operacji wróciłam do domu ...

Mojej rodzinie poświęcił dużo czasu cierpliwie tłumacząc chorobę i sposób leczenia nie okazując z tego powodu żadnego zniecierpliwienia. Zdobył moje zaufanie i godząc się na operacje byłam przekonana, że trafiłam w dobre ręce. Nie myliłam się 4 dni po operacji wróciłam do domu i powoli wracam do zdrowia. Polecam tego lekarza, Barbara G.
p.s W instytucie na oddziale chirurgii jest tak dużo pacjentów, że chyle czoła przed całym personelem tam pracującym.

Jeśli anioł stąpałby po Ziemi to byłby to dr Jagiełło. Dziękujemy za profesjonalizm, wyrozumiałość i dyspozycyjność o każdej porze.

Wspanialy a przede wszystkim ludzki lekarz. Bardzo dobry specjalista i chirurg. Jak najwiecej takich lekarzy w Polsce. Godny polecenia.!!!

Doktor Jagiełło dokonał w kwietniu 2013 r. resekcji płuca w związku z guzem, który pojawił się u mojego taty o wielkości 4,3 cm. Oczywiście zapewnił go, że operacja się udała i wszystko jest w porządku, płuca taty są niezagrożone. Okazało się jednak, że tata nie powinien być w ogóle operowany, tylko poddany chemioterapii bo miał już przerzuty odległe do nadnerczy, kości i wątroby. Operacja przyspieszyła rozsiew choroby i tata po 5 miesiącach heroicznej walki z rakiem płuc, zasnął. Jestem rozgoryczony postawą pana Jagiełło. Nie był zainteresowany żeby zbadać istotę choroby taty, a skupił się tylko na czynności technicznej wycięcia płatu lewego płuca. Ilu pacjentów jeszcze ucierpi z powodu błędów pana Jagiełło tego nie wiem, ale wiem, że ja i moja rodzina nie skorzystamy z usług tego "lekarza". Nieprawdą jest, że to pacjenci nie badając się, uniemożliwiają wczesną diagnozę raka, to lekarze, których zadaniem i obowiązkiem jest nieść pomoc ludziom, mając w oczach tylko pieniądze uzyskane za przeprowadzone operacje, ciągną statystyki zmarłych na tą ciężką chorobę w górę.

Fajny lekarz czasami ma swój świat i swoje kredki ale ogólnie jestem zadowolony z usług doktora. Godny polecenia.

Spotkałam w swoim życiu dwóch świetnych lekarzy i obaj specjalizują się w torakochirurgii (na moje szczęście ;)) Dr Jagiełło zaskoczył mnie dokładną, szczegółową odpowiedzią - właśnie taką, której potrzebowałam. Wskazał kierunek, w którym mam iść. Dzięki niemu mogę odetchnąć i zacząć normalnie żyć. Plus jest bardzo sympatyczny i rozmowa z nim to sama przyjemność. Szczerze polecam!

Świetny lekarz i człowiek. Fachowość w najwyższym stopniu. Polecam serdecznie! Kompleksowe podejście, czas poświęcony pacjentowi i troska sprawiły, że pobyt w szpitalu minął przyjemnie.

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, jednak widzę że są i takie które pokazują jaka jest prawda. Jestem zawiedziona zachowaniem pana doktorka, nie wybaczę mu tego, że przyjął pieniądze od mojego zdesperowanego męża, który dał mu je w tajemnicy przede mną, a w dodatku miałam wrażenie, że za bardzo próbuję się do mnie "zbliżyć"... Lekarz na pewno nie z powołania.

Mam już za sobą pierwszy tydzień po operacji. Każdego dnia czuje się lepiej :) Operował mnie doktor Robert Jagiełło, poświęcił mi wiele czasu zarówno przed jak i po zabiegu. Wszystko spokojnie wytłumaczył, cały czas mnie mocno dopinguje! :) Wiem, ze byłam i jestem w dobrych rękach, a czuć się spokojnie i ufać człowiekowi któremu poniekąd powierzamy swoje życie to najcenniejszy skarb!!!

Mam już za sobą pierwszy tydzień po operacji.
Każdego dnia czuje się lepiej :)
Wszystko spokojnie wytłumaczył, cały czas mnie mocno dopinguje! :)