lekarz Robert Jagiełło

Chirurg ogólny

3,7

Nigdy nie spotkałam się z tak oddanym i cierpliwym lekarzem . Jestem mu wdzięczna za wszystko a przede wszystkim za życie .Lecze sie do tej pory ale uwierzcie mi nie spotkałam takiego lekarza jakim jest doktor .Bendę wdzięczna mu do końca mojego życia i zawsze zostanie w mojej pamięci.Oby było więcej takich lekarzy .

Wspaniały człowiek...mało takich w tym naszym popieprzonym życiu...z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć ..POLECAM...Dziękuje panie doktorze poraz kolejny za pomoc.))))..a przede-wszystkim bardzo grzeczny i kulturalny.. nie wiem z kąd te negatywne opinie..a pragnę dodac że publicznie także korzystaliśmy z pomocy Pana doktora i takze duży szacunek.)))Bardzo dziękujemy .Ewelina J.

Najwspanialszy lekarz jakiego miałam okazję poznać,bardzo mi pomógł i mogłam zawsze liczyć na pomoc, ma świetne podejście dzieki niemu zmieniłam podejście do lekarzy, zawsze ma czas i potrafi wszystko wytłumaczyć i uwarzam że ma prawdziwy dar do tego corobi szkoda że jest tak mało takich lekarzy.Zawsze bede wdzięczna za pomoc i okazane serce.Nie ma słów podziwu,poprostu super.Bardzo dziękuje Panie Doktorze! Agnieszka S.

Po wykonanym prywatnym zabiegu niechęć w udzielaniu informacji na temat zagrożenia zdrowia i ew. życia. Prywatnie nie polecam, państwowo nie wiem.

Bliska mi osoba trafiła do instytutu gruźlicy w ciężkim stanie. Doktor Jagiełło po wielu badaniach oznajmił, że robi operację, że może mój bliski nie wróci do pełni sił, ale jakość życia będzie lepsza. Zapadła decyzja, zgoda była podpisana. Wziął pieniądze. W dzień operacji okazało się... że żadnej operacji nie będzie. Zasugerowano zabrać nam chorego do innego szpitala. Takiego dla umierających, bo w instytucie ludzi się leczy, a nie podtrzymuje przy życiu. Pieniądze, które przekazaliśmy Doktorowi "na pomyślność operacji" nie zostały zwrócone. Miesiąc później Chory zmarł.

kompetentny - cierpliwy - zawsze znajduje czas dla pacjenta - bardzo dba o bezbolesność w trakcie i po zabiegu chir. - wspierający - odpowiada na każde pytanie dotyczące stanu pacjenta sposobu leczenia. POLECAM. ZŁOTE RĘCE I ZŁOTE SERCE.

wspaniały lekarz. jestem bardzo zadowolona z jego podejścia i do chorego, tu piszę o swoim tacie i do rodziny chorego. kompetentny, rzeczowy, dobry fachowiec i wspaniały człowiek.

najlepszy lekarz z jakim mialam styczność, uprzejmy, poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje a nie odwrotnie... słucha, odpowiada na pytania wyczerpjąco i umie nawet w tragicznych momenatch wyprowadzić człowieka ze stanu totalnego załamania... dobry człowiek!!!

Wspaniały lekarz! Wspaniały Człowiek! Mój pierwszy z nim kontakt - 14 lat temu, miałam wtedy 24 lata, rozpoznanie - ziarnica złośliwa. To co wtedy zrobił dla mnie pamiętam do dziś i będę pamiętać. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję! Polecam, bo lepszego fachowca i lepszej opieki nie spotkałam już w dalszym toku leczenia.

Nie wiem skąd te opinie. Ja z tym lekarzem miałam do czynienia obecnie. Nie chciał udzielić mi żadnych informacji. Dnia poprzedniego dowiedziałam się że mam złośliwego raka. Rodzinie powiedział że już wszystko powiedział i niebędzie się powtarzał. Notorycznie nie zjawia się na obchodach. Z pacjentem rozmawia w przelocie i nie chce tłumaczyć. Jest arogancki, niegrzeczny i zapatrzony w siebie. Jestem przerażona postawą tego lekarza i zszokowana tym co opisali inni pacjenci. Jakby była to zupełnie inna osoba. Kompetencji nie oceniam, ale postawę w stosunku do pacjenta. Chciałabym zobaczyć drugie oblicze tegoż lekarza. To ludzkie, pełne zaangażowania i powołania. Bardzo.