lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Kilka lat temu byłam ze swoim synem u dr Janduły i mogę powiedzieć że jako lekarz jest niedoceniany. Nie wiem czy ma specjalizację czy nie ale stawia bardzo trafne diagnozy. Byłam z synem u innego psychiatry ,dostał leki psychotropowe których mu wcale nie podałam bo wydawało mi się że nie ma potrzeby podawać mu tak silnych leków. Ktoś polecił mi dr Jandułę, udało mi się go jakoś odnaleźć i ubłagałam wizytę. Po rozmowie sam na sam z moim synem stwierdził ,że nie potrzebuje silnych leków ,wytłumaczył mi że jest dzieckiem wrażliwym i reaguje na pewne sytuacje inaczej niż inne dzieci co wcale nie oznacza że jest chory. Dostałam pewne wskazówki jak reagować i postępować . od tego czasu minęło 9 lat, i wszystko jest dobrze. Uważam też że nikogo nie powinno interesować życie osobiste lekarza .

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.Trafilam na niego na pogotowiu ratunkowym z 3 letnim synem..wizyta przebiegla bezproblemowo.Lekarz ma duze podejscie do dzieci.Dokladnie wytlumaczyl sposob leczenia.

miał rację,że zostawił. Ta kobieta to osoba niezrównoważona psychicznie, wulgarna, prsta i ograniczona .Dziwię się tylko,że dzieci zostły z nią. Niczego dobrego się nie nauczą.Powinien ktoś się tym zainteresować. W domu panuje patologia dzieci chodzą brudne, niekiedy i głodne rozmowa z dziećmi polega tylko i wyłącznie na krzykach i przezwiskach,co mogą potwierdzić sąsiedzi mieszkający obok. Zostawia je bez opieki sama szukając nowych wrażeń ( jak naciągnąć nowego klienta na kasę)Wcześniejszy komentarz pewnie napisała sama. Ten lekarz nie jest jej pierwszym facetem. Ma jeszcze dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Facet też ją zostawił bo uganiała się za innymi. Sprowadzała innych facetów do domu podczas jego nieobecności (wiadomo po co) i na to patrzyły dzieci.

niestety pan dr juz nie pracuje jako psychiatra a SZKODA MIAŁ NAJLEPSZE PODEJSCIE DO DZIECI

To wspaniały lekarz i człowiek,gdyby nie ON nie wiem jak potoczyłoby się moje życie. przywrócił mi zdrowie,wiarę w siebie dzięki temu stałam się znów sobą.A było ze mną rzeczywiscie żle.Zwłaszcza po rozpadzie mojego długoletniego. związku kiedy zostałam sama z dziećmi i schorowanymi rodzicami.Daj nam Panie Boże więcej takich doktorów.Agnieszka.

Takie oczernianie człowieka na forum jest żenujące p. Robert co robi po godzinach to jego sprawa a nie nasza najważniejsze że pomaga chorym i robi to z zaangażowaniem i skutecznie tego tu szukamy na forum!Kto miał okazie poznać p.Roberta to wie że robi co może by pomóc Pozdrowienia z Wilkowyj :)

Polecam, zdecydowanie WYROZNIAJĄCY SIĘ. Niestety chyba nie leczy już dorosłych.

Polecam, zdecydowanie WYROZNIAJĄCY SIĘ. Niestety chyba nie leczy już dorosłych.

jest w porzadku,pomogl mi zrozumiec chorobe,dobral odpowiednie lekiw leczeniu,zawsze uprzejmy DD

Cieszę się, że dokonałam właściwego wyboru decydując się na wizytę u tego lekarza. Cenię go za ogromną wiedzę ktorą posiada, profesjonalizm oraz wykorzystanie go w paktyce lekarskiej nie tylko w swojej specjalizacji.. za trud i poświęcenie włożone w proces mojego leczenia oraz za wspaniałą postawę pełną serca i prawdziwego zaangażowania..

Wspaniały lekarz!!!!!!!Madobre serce!!!!polecam P. Dr. Jandułę.

Wspaniały lekarz!!!!!!!Madobre serce!!!!polecam P. Dr. Jandułę.