lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

miał rację,że zostawił. Ta kobieta to osoba niezrównoważona psychicznie, wulgarna, prsta i ograniczona .Dziwię się tylko,że dzieci zostły z nią. Niczego dobrego się nie nauczą.Powinien ktoś się tym zainteresować. W domu panuje patologia dzieci chodzą brudne, niekiedy i głodne rozmowa z dziećmi polega tylko i wyłącznie na krzykach i przezwiskach,co mogą potwierdzić sąsiedzi mieszkający obok. Zostawia je bez opieki sama szukając nowych wrażeń ( jak naciągnąć nowego klienta na kasę)Wcześniejszy komentarz pewnie napisała sama. Ten lekarz nie jest jej pierwszym facetem. Ma jeszcze dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Facet też ją zostawił bo uganiała się za innymi. Sprowadzała innych facetów do domu podczas jego nieobecności (wiadomo po co) i na to patrzyły dzieci.

jest to chory czlowiek,jak mozna leczyc gdy samemu sie krzywdzi,ma troje dzieci zadnego nie wychowuje i podobo zostawil matke swojej corki gdy byla w ciazy z jego kolejnym dzieckiem i to ma byc lekarz? psychiatra dzieciecy ?bydlak !!!

właśnie kogoś takiego szukam jak doktor Janduła ale nigdzie nie moge telefonu zdobyć prosze o pomoc

Cieszę się, że dokonałam właściwego wyboru decydując się na wizytę u tego lekarza. Cenię go za ogromną wiedzę ktorą posiada, profesjonalizm oraz wykorzystanie go w paktyce lekarskiej nie tylko w swojej specjalizacji.. za trud i poświęcenie włożone w proces mojego leczenia oraz za wspaniałą postawę pełną serca i prawdziwego zaangażowania..

Współpraca z lek. p Robertem Jandułą to czysta przyjemność. Do tej pory nie spotkałem tak kompetentnej osoby - po każdej wizycie człowiek staje na nogi :)

Osoba, która 5 lat temu skierowała mnie (choć pośrednio) na dobrą drogę. Bardzo ważne, że poświęca dużo uwagi by samo spotkanie nie dostarczało dodatkowych stresów. Spotkałam na swojej drodze wielu psychiatrów- p.Roberta dobrze pamiętam do dziś.:)

bardzo przyjazny lekarz robi wszystko zeby pomóc pacjentowi

bardzo przyjazny lekarz robi wszystko zeby pomóc pacjentowi