lekarz Robert Jeliński

Neurochirurg

Pan Doktor Robert Jeliński przywrócił we mnie wiarę w lekarzy.Jego podejście do mojej choroby i osoby było wręcz idealne.Czułam się jakbym przebywała w szpitalu w Leśnej Górze. Miałam poddać się krótkiemu 2 godzinnemu zabiegowi a zamiast tego przeszłam bardzo skomplikowaną siedmiogodzinną operację. Dzięki Panu Jelińskiemu poprawił mi się komfort życia.Życzyłabym sobie w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych mieć do czynienia tylko z lekarzami pokroju Doktora Roberta Jelińskiego. Wielki szacunek dla osoby Pana Doktora.Polecam gorąco.

Swietny fachowiec,bylam operowana przez dr.Jelinskiego,polecam,malomowny,ale swietny operator i fachowiec

witam serdecznie! byłam u tego lekarza pierwszy i ostatni raz .. zero empatii , zerknięcie w wyniki i olanie zupełne bo jak się nie umiera to chyba dla pana doktora nic takiego. więc błagam wszystkich lekarzy a pana Jelińskiego w szczególności o więcej zrozumienia i empatii to nie czyni człowieka gorszym a godnym!! odradzam to moja opinia

Mam miec operacje kregosłupa u dr,Jelinskiego wizyta byla krutka nie wzbudzil mojego zaufania ,nie powiedzial za duzo mi w zasadzie to co juz wiedzialam na temat kregosłupa,pani ktora siedzi obok (sekretarka)tylko głupie miny trzaskala jak o cos pytalem,na temat operacji np.czy da rade ominąc ja jakos to sie z byka patrzala a dr.Jelinski krutko ze nie.Nie było widac zadnego zaangarzowania do sprawy z ktora byłem.Srednio oceniam wizyte.Ciekawe czy te dobre opinie to opinie jego znajomych a nie pacjetow?Bym sie zastanawial?

Chciałam podziękować dr Robertowi Jelińskiemu za operację kręgosłupa odcinka L4/L5/S1(usunięcie dysku + przepuklina jądra miażdżystego…)- czuje się doskonale. Po wyjściu ze szpitala wzięłam może 4 tabletki przeciwbólowe,a wcześniej tabletki i zastrzyki były „chlebem powszednim w moim menu" Dr za dużo nie mówi ,bo i po co nie znam się na tym, na zabieg poszłam pewna ,że skończą się dolegliwości bólowe-co też ma miejsce. Pięknie dziękuję Panie Doktorze ,życząc sukcesów w pracy zawodowej, oraz nie zrzędliwych pacjentów. Doktor godny polecenia!!! Wdzięczna pacjentka !!!

Doktor godny polecenia!!!
Wdzięczna pacjentka !!!

Podczas wizyty lekarz oglądając TK radośnie rozmawiał z pielęgniarką. Nie wiem czy dostatecznie skupił się nad moim problemem. Chyba nie za bardzo się starał. Wizyta okazała się stratą czasu.

02-01-13 operował doktor mi l4,l5,s1 usuniecie dysków i zastąpienie implantami.Na drugi dzień po operacji bóle z nogi i posladków odeszły.Teraz jestem miesiąc po operacji i bym jeszcze raz sie zdecydował na zabieg.Doktor nie jest za bardzo rozmowny ,ale zna sie na swojej robocie. Polecam

Podczas wizyty bardziej zainteresowany był ekranem laptopa niż moim problemem.Zdjęcia rtg obejrzał, ale w świetle żarówki,chyba 40V.Grzeczny,owszem,ale średnio zaangażowany.Wchodząc do gabinetu tego lekarza wiedziałem tyle samo ile wychodząc.Absolutnie nie wzbudził mojego zaufania i na pewno nie polecę tego lekarza nikomu.

P. dr R. Jeliński ma olbrzymią wiedzę, świetną rękę i długoletnie doświadczenie. 15 lat temu miałam przepuklinę kręgosłupa i właśnie jego mi polecili mi moi przyjaciele lekarze. Był miły, kompetentny i uczciwy. Powiedział że prawdopodobnie wyrehabilituje tę zmianę i tak też się stało. Z trzema wysunietymi "dyskami", gimnastykuję się często, uprawiam sporty (narty, rolki , rower, pływanie) i jestem w pełni sprawna. Wiem, że jeśli mój stan się pogorszy to skorzystam z jego pomocy.

Moja żona była operowana przaz pana doktora 21.11.11.(usunięcie guza metoda laminektomii) została dokładnie poinformowana na czym zabieg biędzie polegał i czego może się spodziewac po zabiegu.