lekarz Robert Jeliński

Neurochirurg

U Pana Roberta leczyłem się 1.5 tygodnia temu. Tzn w poniedziałek 21.08 odbyła się operacja kręgosłupa odcinek L5-s1 przepuklina jądra miażdżystego. Dzisiaj mam tytanowy implant w plecach. Po wyjściu ze szpitala 3 razy brałem ketanol, od tygodnia nie biorę, właśnie wyjęto mi szwy. Rana goi się poprawnie.Odnośnie oceny 4 za tłumaczenie, wynika ona z tego że nie mam żadnej wiedzy medycznej. Pewnie powinno być pięć, ale potrafię ustosunkować się do terminów medycznych. Bawią mnie co niektóre opinie krytykujące. Każdy lekarz studiuje 6 lat potem praktyka po 10 latach nauki ocena ...

Bawią mnie co niektóre opinie krytykujące. Każdy lekarz studiuje 6 lat potem praktyka po 10 latach nauki ocena wiedzy medycznej przez głąba bez szkoły to kpina.
Czy polecam gdyby nie tacy jak On to pewnie niedługo robił bym w portki, bo ta dolegliwość potrafi doprowadzić do puszczenia zwieraczy obu i miałbym niedowład lewej nogi.
A i jest tani. Dla mnie to nie argument ale jest.
Niedługo wybieram się do niego z kwiatkami, chociaż lepiej z kawą.
Pozdrawiam Dyr. Marcin Puciato

NIe mówi się do puszystej pani: Jest pani ....gruba!!!

NIe mówi się do puszystej pani: Jest pani ....gruba!!!

dosc dlugo czeka sie na wizyte i przed gabinetem na przyjecie ogulnie bardzo symaptyczny czlowiek ma podejscie do chorych

Super lekarz,podchodzi do sprawy poważnie,widać,że się stara,miły dokładnie omawia przebieg operacji[choroby]

mnie operował i jestem zadowolona a mija 7 lat po operacji.Niech każdy pamięta że to od pacjenta zależy czy po operacji będzie funkcjonował-trzeba dostosować się do zaleceń lekarza i w miarę możliwości nie obciążać już tego kręgosłupa, odpowiednio podnosić ciężary i się schylać.

Szczerze nie polecam tego Pana, chyba nie za bardzo zna się na tym co robi, ehh szkoda,że tylu jest takich "lekarzy" jak Pan Jeliński

Konował i tyle!! Szczerze nie polecam tego Pana, bo nie można go nazwać lekarzem...

nic mi nie wytłumaczył,raczej zdziwiony moimi pytaniami.

nic mi nie wytłumaczył,raczej zdziwiony moimi pytaniami.

doskonalu lekarz w wieku 18 lat mialem wypadek uszkodzone l4l5 l5s1 doskonale mnie nastawil przed operacja rozmawial tlumaczyl operacja bez problemow pomogl w zalatwieniu miejsca w szpitalu rechabilitacyjnym jestem w tej chwili 8 lat po operacji skakalem z bundzi skacze na spadochronie jezdze na motorze czuje sie swietnie i goroca polecam pana roberta

Z dwóch dostarczonych badań zainteresował się jednym i tym, które nie ma wpływu na skutki choroby. A tak wygląda ten temat: http://moje-zdrowie.to.pl/ Szok

A tak wygląda ten temat: http://moje-zdrowie.to.pl/
Szok