lekarz Robert Jopowicz

• Specjalizuje się w leczeniu artroskopowym i chirurgii miniinwazyjnej chorób narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów stawu kolanowego oraz urazów związanych z uprawianiem sportu.

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zdobywał w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego gdzie otworzył specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz w Centrum Medycznym LEK...

Super specjalista zaangażowany i pracowity, wykonał operację kolana po bardzo obszernym uszkodzeniu. Podjął się trudnej operacji i dzięki niemu dochodzę do zdrowia. Bardzo dobry lekarz i człowiek, polecam.

Bardzo dobry lekarz i człowiek, polecam.

Świetny lekarz i profesjonalista w swoim zawodzie! Lekarz kompetentny, merytoryczny (włączył na ekranie Komputera rezonans magnetyczny mojej nogi, gdzie następnie przeanalizował wszystkie szczegóły pokazując mi wszystkie niepokojące elementy). Lekarz używał profesjonalnych określeń, następnie zrozumiale opisał to na ludzki język. Wizyta trwała wystarczająco długo (około 20 minut), kiedy zdążyłem zadać wszystkie moje pytanie i uzyskać na nie wyczerpujące odpowiedzi. Ustaliliśmy wspólnie moje oczekiwania, a następnie strategie dalszego leczenia. Polecam każdemu.

Ode mnie najwyższa z ocen, pan doktor zasługuje na taką! Leczę się u niego, przeprowadzał u mnie artroskopie kolana, poszło lepiej niż myślałam. Dawne bóle minęły. Kolano jest dużo sprawniejsze teraz.