dr Robert Kępa

Doktor Kępa to prawdziwy lekarz z powołania. Nie zostawił mnie nawet w tych dziwnych czasach pandemii. Jest świetnym fachowcem. Jego profesjonalizm idzie w parze z ogromną ilością empatii do Pacjenta.Nie wypisuje recept tylko bada,sprawdza i interweniuje. Dzięki Panu doktorowi trafiłam do szpitala, gdzie udzielono mi fachowej pomocy, a operacji dokonał sam Pan Kępa. Jeszcze raz dziękuję i przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii.

Pan Doktor Robert Kępa to Wybitny Fachowiec i Klasy Specjalista w dziedzinie chirurgii.Pan Doktor przyjmuje w Poradni Wamed w Zgierzu,gdzie miałam Wielki Zaszczyt poznać Zacnego Pana Doktora..Specjalista Ten również Był moim Lekarzem prowadzącym na Oddziale szpitalnym oddziału chirurgii w szpitalu.w Zgierzu.niestety z przyczyn technicznych mój zabieg pęcherzyka żółciowego się nie odbył.Niemniej Pan Doktor Objął mnie specjalistyczną opieką Zacny Pan Doktor Przychodził do mnie bardzo często pytał o samopoczucie,Pan Doktor Dobrał Bardzo Dobrze środki farmakologiczne .Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta,Wyciąga pomocną dłoń i serce na potrzeby pacjentów niepełnosprawnych..Pan Doktor w 100%Poświęca czas osobie chorej.Dziękuje Panie Doktorze za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Lekarz z powołania. Człowiek godny zaufania, miły i posiadający ogromną wiedzę.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.Poświęca pacjentowi czas,interesuje się przyczyną i skutkami choroby,tłumaczy metodę leczenia w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka.Stara się ulżyć w cierpieniu i pomóc jak może najlepiej.Jest człowiekiem godnym zaufania,miłym i sympatycznym. POLECAM

POLECAM

Lekarz z wysoką kulturą osobistą,wiedze jaką posiada potrafi wykorzystać w praktyce,cierpliwy do granic możliwości,odpowie na każde pytanie i wyjaśni nurtujące problemy .W sposób zrozumiały dla pacjenta.Dość trudno zirytować tego lekarza,uśmiecha się do pacjentów nie jest wyniosły i gburowaty jak nie którzy lekarze.BARDZO POLECAM