lekarz Robert Kiełbasiński

Bardzo mily lekarz, prowadzi moja kolejna ciaze i jest godny polecenia, mam pelne zaufanie do lekarza. Wsztstko tlumaczy dokladnie jest bardzo uprzejmy. Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Mam pelne zaufanie do dr.Kielbasinskiego

Prowadził obie moje ciąże i byłam bardzo zadowolona, kompetentny, poświęcał tyle czasu ile należało, zawsze z ewentualnym pytaniem można dzwonić. W szpitalu obejmuje szczególną opieką i zainteresowaniem. Według mnie najlepszy ginekolog w okolicy. Szczerze Polecam!!!!

Lekarz dobry ale wtedy jak się zapłaci za wizytę. Przychodzisz po receptę albo pytasz o zdrowie bez zapłacenia? Traktuje Cię jak wroga. Przed porodem obiecuje złote góry a jak się znajdzie już na sali porodowej to obraca się na pięcie i nawet nie odpowiada na pytania! Chodzić na płatne wizyty polecam, ale jak chcecie się zabrać do porodu to lepiej znajdźcie inny szpital i lekarza, bo lekarz woli się śmiać z położnymi z waszych męczarni na łóżku porodowym niż zrobić cc. Więc jeśli liczycie że obiecywana cesarka na prywatnej wizycie bo macie strach przed porodem wejdzie w życie to możecie się grubo pomylić bo to wszystko bajka. Dla tego lekarza nie istnieje tokofobia, pozory mylą! Ja niestety się pomyliłam dlatego ostrzegam wszystkie kobiety, szczególnie te młode przed tym lekarzem i porodem w Mikołowie pod jego ręką.

Prowadził moje dwie ciąże, przy czym pierwsza zakończona poronieniem w 5 t.c. druga zakończona sukcesem. Z opieki doktora jestem bardzo zadowolona, mój mąż tylk narzekał na częste wizyty w czasie ciąży, tzn. co 3-4 tygodnie, ciąża przebiegała prawidłowo. Nie rodziłam w szpitalu w Mikołowie, dlatego nie wypowiem się na temat odbierania przez niego porodu. Jeśli chodzi o opiekę po poronieniu to naprawdę się interesował mną gdy leżałam w szpitalu w Mikołowie. Jeśli chodzi o leczenie z innych przypadłości to Pan doktor rzeczowo i konkretnie podchodzi do sprawy choć bardzo delikatnie. USG ma w cenie wizyty, co nie zdarza się u innych lekarzy. Polecam

lekarz mily dzieki panu doktorowi jestem zdrowa i moge cieszyc sie zyciem.Pan doktor przeprowadzil u mnie operacje i uratowal mi zycie

Przez 9 miesiecy prowadzil moja ciaze wszystko bylo ok dopoki nie minal termin porodu i zaczely sie jaja. 8 dni po terminie zlecil podanie juz w szpitalu kroplowki z oksytocyna i na tym jego rola sie skonczyla. Meczylam sie od rana w czwartek, po 14 odeszly mi wody urodzilam po drugiej kroplowce i czopkach rozkurczowych w piatek o 14.00. Dodam ze mialam skurcze, brak bylo rozwarcia. Dziecko zatrulo sie wodami (zbyt dlugo czekali) w nagrode spedzilam kolejne 7 dni w szpitalu czekajac na dzidziusia, ktoremu podawali antybiotyk. Dopoki jest dobrze Pan Doktor tez jest dobry.

Bardzo wspaniały człowiek wile mi pomógł po mimo bardzo trudnej sytuacji ,i po mimo duzych problemów z moją ciązą nie zostawił mnie samej z problemem tylko znalazł rozwiązane ...Goroco polecam ...

Doktor Kiełabasińki jest bardzo ciepłym człowiekiem co przeklada się na atmosferę w gabinecie. Gotów pomagać nawet w nocy. Koszt wizyty zawsze ten sam 80 zł. Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz.Prowadził dwie moje ciąże.Przyjmował moje oba porody.Nawet został dłużej po swoich godzinach pracy i nie wziął za to ani złotówki.Bardzo opiekuńczy.Gorąco polecam.

dobry, kompetentny i miły lekarz. zawsze zastanawiałam się kto jest gorszy dentysta czy ginekolog, po wizytach u dr Kiełbasińskiego wiem, że gorsi są dentyści;-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mikołów"?

Rafał Wilk

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4

Wiesław Banaś