lek. dent. Robert Klinicki

Polecam serdecznie , profesjonalne podejście do pacjenta !Jestem zawsze zadowolony z wizyt w gabinecie

Bardzo polecam! Przemiła obsługa, zarówno ze strony Lekarza jak i pozostałego personelu. Zabiegi przeprowadzone bezboleśnie. Warto powierzyć leczenie zębów Panu Robertowi :)

Polecam pełen profesjonalizm zarówno Pana Doktora jak i Asysty dawno nie czułem się tak na wizycie. Dziękuję Panu Doktorow za uratowanie mi zęba, którego nikt nie chciał ratować wspaniała praca. Pan Doktor dokonał niemożliwego jestem wdzięczny.

Pan Doktor dokonał niemożliwego jestem wdzięczny.

Cudowne podejście do dzieci, wizyta przebiegła super. Pan Doktor opanowany, wiedział jak zagadać syna. Wszystko tłumaczył. Polecam !!!!!!!!!

Zabieg skalingu, piaskowania, wykonany profesjonalnie, w miłej i bezstresowej atmosferze. Na każdym etapie otrzymywałam informacje o prowadzonych czynnościach oraz uzasadnienie ich wykonania. Po skończonym zabiegu otrzymałam zalecenia dotyczące prawidłowej pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Polecam

Polecam

Miejsce godne polecenia. Byłem u Pana Roberta Klinickiego i z pewnością będę do niego wracał. Obsługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Po leczeniu kanałowym gdy znieczulenie ustąpiło w ogóle nie czułem bólu. Następnego dnia również bardzo dobrze się czułem. Napewno nie będę już szukał innego specjalisty bo lepszego nie znajdę. Ceny również bardzo dobre, także nic tylko leczyć zęby bo drugi raz nam nie wyrosną. POLECAM