Robert Knaś

Psychiatra

2,6

dnia 23 lutego o godzinie 12.40 miałam wizytę u doktora Knasia w klinice Psychomedic w Poznaniu na ulicy Kazimierza Wielkiego. Specjalnie na tę wizytę zwolniłam się z pracy. Była to moja pierwsza wizyta u tego Pana. Zostałam skierowana przez mojego lekarza w celu uzyskania diagnozy, ponieważ mam problemy z relacjami, wszystkie nowe sytuacje, obce osoby wywołują we mnie lęk, szybko się denerwuje i szybko wpadam we wściekłość. Pan Knaś zadał kilka standardowych pytań m.in. z kim mieszkam, gdzie pracuje. Zapytał czy mam problem z kontaktem wzrokowym, ponieważ na niego nie ...

Pan Knaś zadał kilka standardowych pytań m.in. z kim mieszkam, gdzie pracuje. Zapytał czy mam problem z kontaktem wzrokowym, ponieważ na niego nie patrzyłam, na co odpowiedziałam, że mam jeśli rozmawiam z obcą osobą i denerwuję się. Pan Knaś stwierdził po 10 minutach mojej wizyty, że on ma 40 letnie doświadczenie w pracy i już wszystko o mnie wie i to ja powinnam wiedzieć dlaczego się tak denerwuje. Następnie uznał, że moja wizyta nie ma sensu. Wywołało to u mnie niekontrolowaną wściekłość, ale tak nie powinien postępować lekarz, który szczyci się 40 letnim doświadczeniem zawodowym. Przyszłam po pomoc a zostałam skandalicznie potraktowana.

Anna Szymańska

As Academic, Psychiatry and Human, Dr. Robert Knas attended me better than my previously 5 doctors in 3 different countries. In English. His skills, competence, empathy and interest into solving my problem are his responsibilities, but I can guarantee he walked the extra-mile towards the resolution and reconstruction of my life. I am more than satisfied with his work, and so far my life improvements under his supervision are superlative after the 3rd consultation. I will continue with him even if I have to travel abroad.

Jakiś czas temu miałam wizytę u dr Roberta, wizyta opóźniła się o prawie godzinę (nikt nie informował, nikt nie przeprosił), była to moja pierwsza (i ostatnia) wizyta u tego lekarza, która miała trwać 40 minut, trwała jednak 10-15 minut. Pan doktor podczas wizyty był wyraźnie znudzony, ziewał co chwilę, wizyta w większości przebiegła w milczeniu, nie odczułam żadnego zainteresowania pacjentem, a szkoda, ponieważ zapłaciłam za wizytę nie mało...

To jest moja Opinia na temat dr. Roberta Knasia Przestrzegam Rodziców nastolatków : To jest lekarz który nie współpracuje ani z Rodzicami ani z psychologiem! Mój Synek Ignaś Jeziorski odebrał sobie życie 23 września. Nie udało mi się go uratować. Zmarł w szpitalu na skutek powieszenia 27 września. Mam do Pana ogromny żal Tak bardzo prosiłam o kontakt Dzwoniłam do Pana po tej feralnej rozmowie po incydencie alkoholowym. Tak bardzo liczyłam na Pana chęć współpracy ze mną i z psychologiem. Bez skutku. Nawet pan do mnie nie oddzwonił po rozmowie ...

To jest moja Opinia na temat dr. Roberta Knasia
Przestrzegam Rodziców nastolatków :
To jest lekarz który nie współpracuje ani z Rodzicami ani z psychologiem!
Mam do Pana ogromny żal
Tak bardzo prosiłam o kontakt
Dzwoniłam do Pana po tej feralnej rozmowie po incydencie alkoholowym. Tak bardzo liczyłam na Pana chęć współpracy ze mną i z psychologiem. Bez skutku. Nawet pan do mnie nie oddzwonił po rozmowie z Ignasiem.
To tylko dowód jak bardzo komercyjnie podchodzi Pan do swojego zawodu. To jest skandaliczne. Wiedział pan ze jest w stanie zagrożenia życia !
Nie zaproponował pan hospitalizacji. Zostawił nas Pan.
Nie powinien się pan zajmować leczeniem dzieci.

uwaga na niego może dobrze rozmawia,ale leczy słabo,naciąga ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// NIE POLECAM

uwaga na niego
NIE POLECAM

Nie do wiary ile ten człowiek może poświęcić czasu choremu. Stale pod telefonem nawet późno w nocy. Mam nadzieję, że mi pomoże w moim mega zakręcie życia, bo można stracić nadzieję na lepsze jutro w takim stanie, w jakim jestem. Zaczynam dopiero być pod jego opieką a zatem tylko mogę ufać, że damy wspólnie radę...

To już kolejny mój specjalista z dziedziny psychiatrii,muszę przyznać,że wydaje się godny zaufania i kompetentny.Leczyłam się na depresję,jako jedyny ów dr dał mi skierowanie na tomografię,być może to zmieni kierunek leczenia.

witam, Lekarza ocenia z pozycji NFZ bo takie wizyty lekarskie odbyłam.Powiem szczerze nie jestem wymagajaca lecz rozmowa trwała może 5 minut i lekarz nie potrafił wyjaśnic nic ,chwilę porozmawiać jego stwierdzenie"da sobie Pani radę"

Wiecznie spóźniający się człowiek! Takie zachowanie świadczy o braku profesjonalizmu i lekceważeniu drugiego człowieka oraz jego czasu.

Mam mieszane wspomnienia odnośnie tego lekarza. Leczyłem się u niego kilka lat temu na depresję. Same wizyty były dość profesjonalne i miłe. Żaden z przepisanych przez niego leków nie był w stanie w 100% rozwiązać problemu i dopiero jak poszedłem do lekarza na NFZ dostałem odpowiedni lek. Możliwe jednak, że to nie była jego wina i każdy psychiatra zapisałby takie leki. Pamiętam jednak, że wiele razy spóźniał się poważnie na wizyty i jako że gabinet był zamknięty, musiałem czekać na schodach na ulicy. W samym gabinecie na ul. Traugutta zero ...

na ulicy.
W samym gabinecie na ul. Traugutta zero komfortu, małe krzesło w rogu, kompletnie nie nadające się do rozmów o stanie psychicznym.
Gdy spotkania zaczęły sprowadzać się niemal wyłącznie do wypisania recepty, zapytałem, czy wystawi mi receptę bez konieczności płacenia za całą wizytę, bo ta choroba zaczynała mnie dużo kosztować (120zł za wizytę + leki, bynajmniej nietanie). Odmówił, więc się pożegnaliśmy. Zapisałem się do lekarza z NFZ, wizytę dostałem po około tygodniu (!) i został mi przepisany lek, który szczęśliwie zakończył tą ponurą chorobę.