lekarz Robert Kozieł

Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim

Dzięki temu lekarzowi operacja, którą miałam to strata czasu i zdrowia. Kazał mi zbyt szybko wracać do pracy, co przyczyniło się do nawrotu choroby. Myślę, że nie zapoznał się dokładnie z historią mojej choroby i nie chciało mu się wypisać zwolnienia. Teraz mam kłopoty z funkcjonowaniem i czeka mnie kolejna operacja. Nie wiem czy tylko jedna czy więcej, okaże się to niebawem :(

Bardzo dobry chirurg. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Dokładnie bada, tłumaczy przyczynę choroby i sposób leczenia. Jest kulturalny. Można polecić go innym.

uratował mi dwa razy piersi. mam zaufanie jako chirurga tylko do niego. Jedyny problem ,że nie można dostać się do niego popołudniu. Nie wiem czy pracuje gdzieś poza szpitalem. Mam problem i muszę się z nim skontaktować bo innemu lekarzowi nie ufam.

Konkretny fajny lekarz, polecam jak najbardziej ;)

Konkretny fajny lekarz, polecam jak najbardziej ;)

Wspaniały lekarz ! bardzo dobrze wyjaśnia jest przemiły . pomimo że ma dużo pacjentów nie spotkałam się jeszcze aby miał zły humor! Polecam tego lekarza !!

WSPANIAŁY LEKARZ! Mam dopiero 17 lat i skręciłam staw skokowy. Ten chirurg jest znakomity, świetnie wytłumaczył przebieg leczenia, doradził rodzaj stabilizatora a poza tym był wyjątkowo przemiły, sympatyczny i radosny przy każdej wizycie. Polecam i pozdrawiam!

Bardzo dobry specjalista.Poznałam go na oddziale chirurgii.Ma wspaniałe podejście do pacjentów.

Świetny lekarz, na lepszego nie można trafić

Świetny lekarz, na lepszego nie można trafić

Po prostu MISTRZ !!! Super fachowiec i fantastyczny człowiek. Miałem okazję poznać Go przed wielu laty w szkole, choć On nie mógł mnie zapamiętać (jest ciut starszy). Jestem pod wrażeniem jego podejścia do pacjentów. Wzbudza do siebie sympatię i absolutny szacunek, a pacjentki go po prostu kochają. Pozdrawiam Panie doktorze i dziękuję.