lekarz Robert Kraszewski

2,9
2,7

Nigdy nie spotkałam tak opryskliwego,bez podejścia do pacjenta pseudo lekarza,nie ma ochoty odpowiadać na pytania.Podczas badania córka płakała,a on zaczął krzyczeć,że to nie koncert życzeń i ma otworzyć buzię bo zrobi to na siłę.Odsluchowo czysto zero choroby co się okazało ANGINA z gorączka co skutkowało wizytę na SOR.Okropny lekarz którego należy omijać szerokim łukiem,nigdy więcej nie pozwolę temu typowi zbadać członka rodziny.NIE POLECAM !!!!

Lekarzem jest dobrym nie mogę narzekać. Ale jego podejście do pacjenta a wszczegolnosci do rodzica zostawia wiele do życzenia. Kiedy przychodziłam do niego na kasę chorych to zawsze pomógł ale o uprzejmości i zrozumieniu ze nie każdy jest po medycynie i nie wszytko jest oczywiste dla każdego to już zapomniał. Ale dopiero na wizytach prywatnych okazał się ze jest uprzejmym miłym lekarzem który wszytko tłumaczy i mówi.

Lekarz , który być nim nie powinien . Na pytania nie odpowiada , jest opryskliwy. Dziecko zawsze Osluchowo czyste , w naszym przypadku prawie wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc po wizycie u innego lekarza , gdyż Pan doktor nic nie słyszał w płucach ... I zapisał witaminę C , która zapisuje na wszystko . ..

Bardzo dobry lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Miły, kulturalny, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam wszystkim.

Pan doktor godny polecenia! nie raz ratował nas z opresji gdy inni lekarze w okolicy zawodzili. Same pozytywy

nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Kraszewski nie lubi chyba przewrażliwionych mam i ich pytań. Skierowania na badania dostałam bez problemu. Na wizycie byłam z 2 miesięcznym dzieckiem. Nie jest zbyt uprzejmy.Trzeba się uodpornić na jego podejście do rodziców.

Moja opinia na temat kompetencji, podejścia do chorego dziecka ,jak również metod badania jest jak najbardziej negatywna.Lekarz tylko z nazwy;niecierpliwy,wybuchowy ,niekulturalny. Najważniejszym narzędziem jego pracy jest szpatułka.W przypadku odmowy przez pacjenta jej użycia potrafi wpaść w furię wzbudzając tym samym olbrzymi strach wśród pozostałych członków personelu jak również małego pacjenta i jego rodziców.

nie ma umiejętności podejścia do pacjenta,dziecko wrecz szarpał na siłe,osłuchiwał gdy mały płakał i stwierdził ze słuchowo jest "chyba ok"

dobry lekarz z dobrym podejsciem do dziecka,miły kulturalny, tłumaczy prosto i zrozumiale. polecam